Barbara Davidson wykorzystała Volvo XC60 jako aparat


Barbara Davidson wykorzystała Volvo XC60 jako aparat
2017-07-17
Davidson, wielokrotna laureatka Nagrody Pulitzera, posiadaczka Nagrody Emmy i była fotograf gazety Los Angeles Times, wybrała pracę z Volvo Cars przez własną historię związaną z tą marką.
Mam bardzo osobiste doświadczenie związane z marką Volvo. Gdy byłam nastolatką, brałam udział w poważnym wypadku drogowym, w którym samochód dachował, co w normalnych warunkach, mogłoby skończyć się śmiertelnie. Powiedziano mi później, że przeżyłam dzięki samochodowi, którym podróżowałam, Volvo
– mówi Barbara Davidson.

Fotografka wykorzystała kamery używane przez systemy bezpieczeństwa w nowym Volvo XC60 do stworzenia serii wyjątkowych zdjęć ukazujących miejscie ulice i żyjących tam ludzi.

Na tych fotografiach to właśnie ludzie są najważniejsi. Podkreślone jest to przez oznaczenia systemu wykrywającego pieszych i rowerzystów, które pokazują w jak nietypowy sposób zrobiono te zdjęcia.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl