Bella Bonarka. Kolekcja Versace, pokazy mody i moc włoskich atrakcji


Bella Bonarka. Kolekcja Versace, pokazy mody i moc włoskich atrakcji
2017-09-14
Pełen modowych rarytasów będzie najbliższy weekend (16-17 września) w Bonarka City Center. Danie główne to pokaz kolekcji słynnego Gianniego Versace (sobota, godz. 19:00). Na modową ucztę wpadną także znakomici projektanci: Maciej Zień, Marion Roscher, Anna Purna i Luciana Adulari.

Utrzymane we włoskich klimatach wydarzenie będzie też  okazją do degustacji kojarzonych z Italią przysmaków, m.in. kawa, wina i lodów.

Krakowska publiczność po raz pierwszy zobaczy „na wybiegu" niektóre z kreacji legendarnego mistrza. Tętniąca życiem i nasycona kolorami kolekcja skórzanych kurtek, sukienek i akcesoriów Gianniego Versace pochodzi z prywatnych zbiorów brazylijskiego artysty rzeźbiarza Alexandre Stefaniego. Tymczasem elementy kolekcji można już podziwiać na specjalnej wystawie, którą Bonarka prezentuje już od 9 września.

Punkt kulminacyjny sobotniego wydarzenia poprzedzą pokazy mody kolekcji z salonów Bonarki. Rozpoczną się one w południe, a widzowie będą mieć okazję aby przekonać się, co aktualnie jest hot. Wśród dodatkowych atrakcji jest także wspólne gotowanie „po włosku" z laureatem programu Master Chef - Szymonem Czerwińskim oraz spotkanie z sommelierem. Do Bonarki przyjedzie również Maciej Zień - jeden z najbardziej znanych i utalentowanych polskich projektantów. Będzie zatem okazja do spotkania się z nim (godz. 15:15) i porozmawiania o współczesnych trendach, w tym jego najnowszej kolekcji „First Lady" inspirowanej stylem najbardziej ikonicznych Pierwszych Dam.

Kolejnym sobotnim gościem będzie Anna Purna - młoda polska projektantka i stylistka, łącząca nowoczesny styl i wysoką jakość tkanin i materiałów. W projektach Anna Purna nawiązuje do kolekcji Calvina Kleina, a w Bonarce pokaże swoją aktualną kolekcję jesienno-zimową. Spotkanie z nią zaplanowano na godz. 16:30. Pół godziny wcześniej swoją kolekcję zaprezentuje Marion Roscher: niemiecka projektantka związana m.in. z marką Rockmädchen. Pełen atrakcji dzień zakończy występ włoskiego tenora.

Niedziela (17 września) stać będzie pod znakiem mody i urody. Pokazy kolekcji salonów Bonarki przeplatać się będą z warsztatami make-upu, stylizacji i brafittingu oraz spotkaniem z uczestnikami programu „Top Model". Goście Bonarki będą też mieli okazję ponownie podziwiać kolekcję Gianniego Versace (godz. 17:30).

Wcześniej, ok. godz. 13:45, odbędzie się pokaz kolekcji Luciany Adulari - prestiżowej i uznanej projektantki z Niemiec o arabskich korzeniach, lubującej się w stylach glamour i haute couture. Klienci Bonarki będą mogli ponadto wziąć udział w tematycznych konkursach z włoskimi, i nie tylko, nagrodami.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl