BPi Polska zaprasza na Dni Otwarte inwestycji Wola Libre


2017-03-09
BPi Polska zaprasza na Dni Otwarte inwestycji Wola Libre, które odbędą się w najbliższy weekend, 11-12 marca przy ul. Obozowej w Warszawie. Nowoczesny kompleks, ze względu na swą lokalizację i różnorodną ofertę mieszkań, cieszy się systematycznie rosnącym zainteresowaniem klientów.

W ramach kompleksu Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie wybudowanych zostanie w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 m2. Inwestycję wyróżnia bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko Centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska: 4 linie tramwajowe
w najbliższej okolicy, a w przyszłości także stacja II linii metra.

W ofercie BPi Polska są aż trzy typy lokali: softlofty o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami o powierzchni nawet do 126 m2, klasyczne mieszkania typu OPTIMA, w tym lokale kompaktowe
z balkonami bądź loggią oraz położone na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami na dachu o powierzchni do 170 m2. Sprzedaż mieszkań w inwestycji, od czasu zakończenia transparentnie przeprowadzonego procesu remediacji (we wrześniu minionego roku), systematycznie rośnie
i obecnie wynosi już ponad 40% .

– Klienci Wola Libre to przede wszystkim osoby bardzo świadome wartości nabywanych nieruchomości z ściśle określonymi oczekiwaniami względem wymarzonego mieszkania, które dzięki przemyślanej koncepcji naszej inwestycji jesteśmy w stanie spełnić. Są wśród nich osoby w różnym wieku – zarówno młodzi ludzie, rodziny z dziećmi jak i osoby dojrzałe, które łączy chęć życia w dogodnej lokalizacji. Zależy im na atrakcyjnej infrastrukturze w najbliższym otoczeniu miejsca zamieszkania oraz  na wygodnym i szybkim dojeździe do centrum Warszawy. Ten trend powrotu do miast obserwujemy ostatnio we wszystkich naszych inwestycjach – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPi Polska.

Kompleks Wola Libre tworzą dwa, 6-piętrowe budynki, z których ten frontowy został charakterystycznie wygięty w łuk w kierunku ul. Św. Stanisława. Do dyspozycji mieszkańców będą wewnętrzne patio z zielenią, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnym parkingu. Wszystko wykonane w najwyższej jakości zgodnie z belgijskim standardem.

 

– Nasi klienci to również osoby, które przywiązują dużą wagę do szczegółów, takich jak standard wykończenia mieszkań i części wspólnych, funkcjonalne rozkłady mieszkań, ciekawe rozwiązania architektoniczne – dodaje Wojciech Smolak.

Aktualnie trwają  prace związane z konstrukcją kolejnych pięter budynków. Od strony kompleksu Wola Tarasy przy ul. Obozowej 16, który był pierwszą inwestycją belgijskiego dewelopera zrealizowaną w Warszawie, budowa osiągnęła już poziom  7 kondygnacji.

Oferta BPi Polska obejmuje mieszkania w cenie od 7 100 zł/m2 do 12 500 zł/m2. Planowany termin zakończenia inwestycji to II kwartał 2018  roku.

Dni Otwarte Wola Libre odbędą się w biurze sprzedaży inwestycji przy ul. Obozowej 16/69 w sobotę, 11 marca w godzinach 10:00-16:00 oraz w niedzielę, 12 marca godzinach 10:00-15:00. Na miejscu do dyspozycji klientów będzie doradca kredytowy i zespół sprzedaży. Na osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania czekają też specjalne rabaty od 10 000 do 15 000 złotych.

Więcej informacji na stronie www.wolalibre.plRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BPI Polska
http://bpipolska.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl