Centrum Handlowe RONDO zaprasza do Gaming World


Centrum Handlowe RONDO zaprasza do Gaming World
2017-09-14
W dniach 16-17 września w godzinach 10.00-20.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza miłośników gier komputerowych i konsolowych oraz rodziny z dziećmi do wirtualnego świata pełnego gier. Na uczestników wydarzenia czekają turnieje z nagrodami oraz konkursy tematyczne.

Gaming World w CH RONDO to niezwykła atrakcja dla miłośników gier komputerowych oraz e-sportu. Przez dwa dni – 16 i 17 września – każdy będzie mógł stanąć do wirtualnej rywalizacji oraz zapoznać się z nowinkami na rynku gamingowym. Do dyspozycji klientów przygotowano 5 specjalnych stref:

è strefę PC z rozgrywkami Rocket League;

è strefę konsolową dużą z piłką nożną i wyścigami samochodowymi;

è strefę konsolową małą idealną dla najmłodszych, gdzie będzie można zagrać we Fruit Ninja;

è strefę VR, gdzie będzie można poznać możliwości wirtualnej rzeczywistości;

è strefę relaksu.

Starsi i młodsi fani gier komputerowych oraz konsolowych będą mogli zagrać w takie tytuły jak Fruit Ninja 2, F1 2017, Rayman, PES 2018, FIFA 2017, Forza Motorsport 6, Micromachines, Just Dance, Kinect Sport Rivals, Mario +Rabbids, Auta 3, NBA 2K18, Minecraft, Lego Worlds oraz Rocket League.

Przez cały czas trwania wydarzenia relację on-line z turnieju będzie prowadzić gwiazda streamingu – BRUNECIA. Uzupełnieniem spotkania będą konkursy tematyczne oraz ścianka foto, przy której uczestnicy „Gaming World” będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dla zwycięzców turniejów oraz konkursów tematycznych przewidziano upominki. W puli nagród m.in. gogle, powerbanki, słuchawki czy piłki nożne.

„Już w najbliższy weekend na klientów CH RONDO czeka zabawa na miarę XXI wieku. Specjalnie dla rodzin z dziećmi oraz fanów gier przygotowaliśmy dwudniowy gamingowy turniej z wykorzystaniem komputerów, konsol i wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy wszystkich do świata e-sportu po moc pozytywnych emocji oraz dużą dawkę rywalizacji” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Gaming World w CH RONDO odbędzie się w dniach 16-17 września w godzinach 10.00-20.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko na miejsce robienia zakupów, ale również do spędzania w nim wolnego czasu.

CH Rondo wyróżnia się kompleksową ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. GO Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, Mohito, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit. Jak również aktywnym zaangażowaniem w działalność na rzecz lokalnej społeczności.

 

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarzadcą obiektu jest natomiast firma Apsys Polska S.A.

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

 

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl