Dzień Dobry Wrocław Fashion Outlet


Dzień Dobry Wrocław Fashion Outlet
2017-03-21
Wiosna budzi się we Wrocławiu… A w raz z nią - z mieszkańcami Dolnego Śląska wita się Wrocław Fashion Outlet. To nowa nazwa Factory Wrocław, które wraz z nowym właścicielem zmienia swoją markę

Wrocław to jedno z najprężniej rozwijających się miast w tej części Europy, dlatego inwestując w we wrocławski outlet dostrzegliśmy w tym obiekcie olbrzymi potencjał – wyjaśnia Jorge  Loconsole, dyrektor marketingu VIA Outlets. – Odkąd zarządzamy wrocławskim outletem, obserwujemy rosnące  zainteresowanie mieszkańców Dolnego Śląska zakupami znanych polskich i światowych marek w cenach obniżonych nawet o 70% od ceny pierwotnej.

Od 21 marca dawne Factory przy ul. Granicznej 2 to już Wrocław Fashion Outlet. Na razie zmiany dotyczą logotypu, który będzie pojawiać się na coraz większej ilości materiałów a także we wnętrzu największego outletu Dolnego Śląska. – Nowa nazwa i logotyp to początek – wyjaśnia Joanna Sikora z Wrocław Fashion Outlet. – W kolejnym etapie zmianie ulegnie wystrój centrum, aby stał się  jeszcze bardziej przyjazny dla klientów. Planujemy też wprowadzenie nowych marek – również z obszaru premium. Z okazji wprowadzenia nowej nazwy Wrocław Fashion Outlet w najbliższy weekend dla wszystkich klientów przygotował stylowe powitanie. Od 24 do 26 marca będzie można skorzystać nie tylko z ciekawych promocji, ale także słodko przywitać się z nową marką oraz wygrać bony na kolejne zakupy.

Wrocław Fashion Outlet będzie nieustannie zaskakiwać klientów niskimi cenami. Wśród nowości na kupujących czekają odnowiony salon Pumy, a także nowe marki – sportowy Mountain Warehouse oraz Pako Lorente i Giacomo Conti, oferujące wysokiej jakości garnitury, koszule i modę męską. – Chcemy udowodnić wszystkim mieszkańcom Europy, że w stolicy Dolnego Śląska czeka na nich nowoczesnych outlet z markami na światowym poziomie i co najważniejsze: z bardzo przystępnymi cenami – dodaje Jorge Lonconsole. Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl