Elektryczna przyszłość samochodów Volvo


Elektryczna przyszłość samochodów Volvo
2017-07-17
Volvo Cars przedstawi portfolio dostępnych modeli samochodów elektrycznych, obejmujące samochody w pełni elektryczne, z silnikami hybrydowymi typu plug in oraz mild hybrid.


Pomiędzy 2019, a 2021 wprowadzonych zostanie pięć w pełni elektrycznych samochodów. Trzy spośród nich będą modelami Volvo, pozostałe dwa będą sportowymi samochodami elektrycznymi od marki Polestar, będącej prawą ręką Volvo Cars. Szczegółowe informacje o tych modelach zostaną podane w późniejszym terminie.

Wprowadzone modele będą dostępne również w wersjach z napędem hybrydowym typu plug-in lub mild hybrid. Gama dostępnych pojazdów, będzie jedną z najszerszych wśród wszystkich producentów samochodów elektrycznych.

Oznacza to, że w przyszłości nie będzie samochodów Volvo bez silników elektrycznych. Całkowicie spalinowe samochody będą stopniowo zastępowane samochodami z napędami hybrydowymi.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl