#FUNDERWEAR Z MARKĄ TEZENIS & LOONEY TUNES


#FUNDERWEAR Z MARKĄ TEZENIS & LOONEY TUNES
2017-09-04
NOWA KOLEKCJA TEZENIS Z ULUBIONYMI BOHATERAMI KRESKÓWEK LOONEY TUNES

Najzabawniejsze i najbliższe sercu postaci z animowanej serii Looney Tunes już wkrótce zostaną gwiazdami limitowanej kolekcji Tezenis. Wśród nowości czeka na nas wiele kolorowych i oryginalnych projektów, w ramach których na pierwszym planie pojawią się bohaterowie kreskówki, których kochaliśmy w dzieciństwie i którzy do dzisiaj nas bawią.

W limitowanej kolekcji znajdziemy wybór modeli body, bielizny oraz piżam z pełnymi uroku, barwnymi printami. W rolach głównych występują oczywiście kanarek Tweety, kot Sylwester i Kaczor Daffy.

Ekipa zwierzaków ze „Zwariowanych Melodii” idealnie wpasuje się w charakter marki TEZENIS, która od swojego powstania w 2003 r. bawi się trendami z popkultury przenosząc je na swoje modowe projekty.

Nowa kolekcja dla kobiet od Tezenis niezawodnie zachwyci wszystkie z nas, które nadal wspominają z uśmiechem ulubione kreskówki z najmłodszych lat. Propozycje będą dostępne w sklepach od 1 do 10 września, uważajcie więc, by nie przegapić tej wybuchowej okazji!Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl