Kiermasz wielkanocny w Galerii Grafitt


Kiermasz wielkanocny w Galerii Grafitt
2017-04-03
Świąteczny klimat na dobre zagościł w zielonogórskiej Galerii Grafitt. Wszystko za sprawą Wielkanocnego Kiermaszu Rękodzieła. Już 7 i 8 kwietnia galeria wypełni się świątecznymi stroikami, bukietami palmowymi, barwnymi pisankami, kwiatami i ozdobami ręcznie wykonanymi.

 


Przeczytaj również:

Nadchodzący czas to dni wypełnione przygotowaniami do ważnego święta Wielkiej Nocy. Wszyscy wyciągamy z szaf przygotowane już ozdoby, malujemy pisanki, siejemy rzeżuchę, przygotowujemy palmy, tym samym zapewniając domownikom świąteczną atmosferę. Ci którzy nie mają czasu na własne ozdoby, mogą skorzystać z pomocy Galerii Grafitt i zakupić piękne wyroby rękodzieła.

Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła potrwa dwa dni, 7 i 8 kwietnia. To jedyna taka okazja, by nabyć wyjątkowe ozdoby i małe upominki dla najbliższych. Na stoiskach znajdą się świąteczne kartki, stroiki, bukiety palmowe, pisanki, obrazki i biżuteria. Wszystko ręcznie wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Dodatkowo w niedzielę, 9 kwietnia Galeria Grafitt zaprasza na niedzielę handlową. Tego dnia będzie otwarta w godzinach 10.00-15.00.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redaktor naczelny portalu

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl