Koniec głosowania w akcji charytatywnej Media Markt Piaseczno


Koniec głosowania w akcji charytatywnej Media Markt Piaseczno
2017-01-10
Media Markt aktywnie wspiera lokalne organizacje w każdej miejscowości, w której otwierany jest nowy market, a wybór organizacji najbardziej potrzebującej wsparcia oddaje mieszkańcom. W głosowaniu zorganizowanym w nowo otwartym sklepie Media Markt w Piasecznie wygrała lokalna Fundacja Żyj Aktywnie po 50., która otrzyma sprzęt o wartości 8 000 złotych.

„All business is local" - to idea, która przyświeca działaniom społecznym sieci Media Markt w Polsce. Jednym z ważnych celów firmy jest wspieranie lokalnych społeczności w aktywnym uczestnictwie w dynamicznie zmieniającym się świecie elektroniki oraz odpowiadanie na potrzeby rodzące się wskutek jego rozwoju.

Otwarcie nowego marketu każdorazowo połączone jest z pomocą na rzecz organizacji działających na rzecz lokalnych społeczności. Media Markt przekazuje im sprzęt elektroniczny, pomocny w realizacji ich zadań.

Głos lokalnej społeczności jest dla nas naprawdę ważny, dlatego decyzję o wyborze organizacji najbardziej potrzebującej wsparcia oddaliśmy mieszkańcom miasta - mówi Robert Wojciechowski, Kierownik Sklepu Media Markt w Piasecznie. - Poprosiliśmy ich o oddanie głosu na jedną z trzech wytypowanych przez nas lokalnych organizacji.

Decyzją mieszkańców sprzęt o wartości 8 000 zł Media Markt przekaże lokalnej Fundacji Żyj Aktywnie po 50., której celem jest aktywizacja osób po 50. roku życia oraz przeciwdziałanie wykluczeniu z powodu wieku czy niepełnosprawności. Każda z dwóch pozostałych organizacji, biorących udział w głosowaniu - Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja oraz Stowarzyszenie Polka Potrafi - otrzyma sprzęt o wartości 1 000 zł. Organizacje będą mogły same wybrać sprzęt z oferty Media Makrt, który będzie najlepiej odpowiadał ich potrzebom.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy zechcieli zaangażować się w głosowanie - mówi Robert Wojciechowski, Kierownik Sklepu Media Markt w Piasecznie. - Jestem przekonany, że dzięki aktywnemu udziałowi mieszkańców, nasza pomoc dla lokalnych organizacji będzie najbardziej efektywna.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl