Meblowanie Twojego małego pokoju


2017-03-22
Zazwyczaj dość ciężko jest dobrze zaaranżować małe pomieszczenie a jeśli musimy pomieścić na takiej przestrzeni sporo przedmiotów sprawa staje się jeszcze trudniejsza. Jak poradzić sobie z tym,ażeby zmieścić wszystkie rzeczy, ale pod żadnym pozorem nie zagracić mieszkania?

Na początek sprzęty nie powinny być zbyt duże. W miejsce dużej szafy lepszym wyborem mogą okazać się 2 mniejsze czy niższe komody. Komody to też doskonałe wyjście ze względu na to, iż na wysokości naszego wzroku nie mamy absolutnie żadnych mebli, a to wizualnie nie powiększa przestrzeń. Kolejna kwestia, o jakiej nie należy zapominać: meble muszą pełnić ponad wszystko rolę funkcjonalną. Designerskie meble, których fronty są nazbyt ozdobne z pewnością wizualnie zagarną nasz pokój bez względu na to jak bardzo niezwykłe są to motywy. Przydatniejszym rozwiązaniem będą bardzo proste sprzęty domowe.

W urządzaniu małych wnętrz nieco wyglądają okrągłe kształty, bowiem te opływowe, pomimo jednakowych rozmiarów sprzętu optycznie redukują rozmiar, a finalnie zdają się być trochę mniejsze. Gałki do szafy, komody i innych mebli w pomieszczeniu koniecznie powinny być bardzo podobne w jednym pokoju, najlepiej bardzo proste również pozbawione ornamentów. Odcień mebli winien być raczej z tych jaśniejszych. Ma jednak korespondować z barwą ścian. Dobierając meble do niewielkiej przestrzeni, ukierunkujmy się na klasyczną prostotę i praktykę, a nie na efektowny rozmach.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dabali777

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl