Męska Metamorfoza z Galerią Krakowską


Męska Metamorfoza z Galerią Krakowską
2017-09-06
„Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie” zaznaczał Andrzej Sapkowski. Teraz dzięki konkursowi Galerii Krakowskiej „Męska Metamorfoza” każdy mężczyzna ma szansę na zmianę wizerunku.

Nowa fryzura, modne ubranie, profesjonalne porady stylizacyjne oraz sesja zdjęciowa są na wyciągnięcie ręki każdego pana!

Każda pora jest dobra, aby zmienić swój wizerunek. Jest to nie tylko doskonały sposób na poprawę samopoczucia, ale także zaskoczenie znajomych czy rodziny. Odpowiedni dobór ubrań i fryzury pozwoli zwiększyć pewność siebie. Warto stworzyć swój niepowtarzalny styl, pasujący nie tylko do sylwetki czy urody, ale przede wszystkim do osobowości. Teraz za pośrednictwem profilu Galerii Krakowskiej na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/galeria.krakowska, każdy mężczyzna ma szansę na zmianę wizerunku. Wystarczy, że do 10 października wyśle swoje zgłoszenie, w którym odpowie na pytanie, dlaczego to właśnie on powinien wziąć udział w metamorfozie i dołączy dwa zdjęcia. Nagrodą w konkursie „Męska Metamorfoza” jest profesjonalne doradztwo oraz zakupy o wartości Strefa Fryzur. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl