Niepotrzebny napęd CD w obudowie? Icy Dock MB343SPO go zastąpi


Niepotrzebny napęd CD w obudowie? Icy Dock MB343SPO go zastąpi
2017-09-14
W miarę rozwoju technologii systemy komputerowe stają się coraz bardziej kompaktowe, pozwalając na łatwy transport i wymagając mniej przestrzeni. W rezultacie użytkownik jest w stanie zmaksymalizować przestrzeń dyskową w kompaktowym urządzeniu bez utraty użytecznych funkcji.

Stworzony dla oszczędności miejsca

FLEX-FIT Duo MB343SPO jest zarówno lekkim, jak i wytrzymałym, 3,5 – 5,25" uchwytem montażowym, który wykorzystuje pojedynczą zatokę 5,25". Mieści on 9,5-milimetrowy ultra cienki dysk optyczny oraz 3,5-calowy dysk HDD. To rozwiązanie ostatecznie pozwala użytkownikowi zmieścić więcej urządzeń w możliwie jak najmniejszej przestrzeni.


Zaawansowany system prowadnic

Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi wprowadzania napędu proces instalacji z FLEX-FIT Duo MB343SPO jest bardzo łatwy.


Prosta instalacja 3,5" bez użycia narzędzi

Aby zainstalować 3,5-calowe urządzenie, takie jak czytnik kart lub panel sterowania audio, wystarczy je wsunąć aż usłyszysz kliknięcie. Oznacza to, że zamki Smart-Tip zablokowały sprzęt na miejscu. Dla zapewnienia dodatkowego zabezpieczenia można opcjonalnie dodać śruby (dołączone) z każdej strony.


Instalacja ultra cienkich napędów optycznych i 3,5" HDD

Aby zainstalować ultra cienki napęd optyczny lub 3,5" dysk HDD, wystarczy go włożyć do FLEX-FIT Duo i zabezpieczyć urządzenie przy pomocy dołączonych śrub.


Smukła przejściówka SATA z 6 na 15 pin

Jeśli 6-pinowe złącze nie jest dostępne w Twoim systemie, dla Twojej wygody dołączyliśmy przejściówkę SATA z 6 na 15 pin.


Odczepiane pokrywy przeciwpyłowe

Dodatkowo do zestawu dołączono pokrywę przeciwpyłową dla utra cienkiego ODD i urządzenia 3,5". Wystarczy wyciągnąć je z ramki i włożyć do slotnu na przednim panelu. Pozwala to na zasłonięcie szczelin, gdy nie są używane.


Piękne wzornictwo

FLEX-FIT Duo MB343SPO został zaprojektowany z myślą o najbrdziej efektywnym i niezawodnym produkcie. Zastosowane unibody, wytrzymały, otwarty projekt ramy zapewnia zarówno doskonałą trwałość, jak i maksymalną wydajność przepływu powietrza oraz efektywne chłodzenie pasywne poprzez konwekcję. W rezultacie zmniejsza to ryzyko uszkodzeń mechanicznych spowodowanych przegrzaniem. Ponieważ ramka jest jednoczęściowa, nie posiada żadnych ruchomych części, zachowując wszystkie podstawowe funkcje.


Buduj elastycznie

Dzięki temu, że FLEX-FIT Duo MB343SPO mieści zarówno 3,5" dyski twarde, jak i inne 3,5" urządzenia, istnieje wiele możliwości konfiguracji. Na przykład dodanie 3,5" urządzenia ToughArmor MB993SK-B daje 3 zatoki dla 2,5" dysków HDD/SDD z wymianą na gorąco. Z kolei dodanie EZ-Fit Trio MB610SP daje 3 wewnętrzne zatoki dla 2,5" dysków HDD/SSD. 3,5" zatoka FLEX-FIT Duo MB343SPO jest także kompatybilna z hubami USB 3.0, czytnikami kart multimedialnych, kontrolerami prędkości wentylatora i protami wyjściowymi audio, które mają formę 3,5" urządzenia.


Sugerowane przeznaczenie

Dowolny system z dostępną standardową 5,25" zatoką.Kompatybilne urządzenia 3,5"

3,5" dyski twarde, huby USB, czytniki kart, szuflady na dysk HDD/SSD, uchwyty na HDD/SSD, smukły adapter z ODD na 2,5" HDD i ultra cienkie napędy optyczne.


Kluczowe cechy:

  • Trwała, lekka, jednolita konstrukcja

  • Kompatybilny z dowolną standardową zatoką na napęd 5,25"

  • Mieści 3,5" urządzenie/dysk twardy i 1 ultra cienki ODD

  • Zdejmowane osłony dla 3,5" zatoki i ultra cienkiego ODD

  • Zaawansowany system prowadnic do sprawnej instalacji urządzenia/napędu

  • Mechanizm blokady Smart-Tip dla instalacji 3,5" urządzenia bez użycia śrub

  • Otwory montażowe dla instalacji 3,5" HDD i ultra cienkiego ODD

  • Smukła przejściówka SATA z 6 na 15 pin

  • Kompatybilny z dowolnym urządzeniem 3,5", 3,5" HDD i ultra cienkim ODDRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl