Pierre et Ive - jubilerska perełka w ofercie Galerii Północnej


Pierre et Ive - jubilerska perełka w ofercie Galerii Północnej
2017-07-31
Połączenie sklepu jubilerskiego z artystycznym atelier to wyróżnik Pierre et Ive Jewellery & Watches. W nowym butiku firmy w Galerii Północnej czeka na klientów biżuteria z limitowanych kolekcji, projekty młodych polskich twórców oraz wyroby jubilerskie renomowanych światowych marek.
Wśród marek jubilerskich tworzących kompleksową ofertę pierwszego obiektu handlowego na Białołęce znalazły się już zarówno międzynarodowe sieci m.in. Tous, Pandora, Swiss czy Blue Diamond jak i znane polskie salony – YES, Verona, W.Kruk, Red Rubin czy Jubiler Stańczyk. Teraz swoją obecność potwierdziła także Pierre et Ive Jewellery & Watches, kolejna rodzima marka, będąca synonimem pięknej i unikalnej biżuterii artystycznej.

Oferta 27-metrowego butiku znajdującego się na pierwszym poziomie Galerii Północnej, obejmie zarówno eleganckie wzory biżuterii z pracowni jubilerskich z całego świata, jak i dedykowane kolekcje, stworzone specjalnie dla Pierre et Ive przez młodych polskich projektantów. W ekskluzywnym asortymencie nie zabraknie również brylantów najwyższej jakości i unikalnych, artystycznych wyrobów, dostępnych tylko w limitowanych edycjach. W salonach Pierre et Ive Jewellery & Watches dostępne 
są również luksusowe zegarki i biżuteria światowych marek m.in. Michael Kors, Fossil, Line Argent Barcelona, Skagen, Cimier Swiss Watches, GM MIlano, Di Giorgio Paris. Unikalne wzory wybierane 
są osobiście przez ekspertów marki, co gwarantuje ich niepowtarzalność i wysoką jakość. 

Bardzo nas cieszy fakt nawiązania współpracy z Galerią Północną. Butik na Białołęce będzie naszym drugim salonem, ale pierwszym zlokalizowanym na północy Warszawy. W swojej codziennej działalności zachęcamy klientów, aby otaczali się pięknymi, unikalnymi przedmiotami, które cieszą oczy, kształtują nasze poczucie estetyki i wiążą się z wyjątkowymi wspomnieniami. Dlatego w naszej ofercie obok klasycznej biżuterii, pierścionków zaręczynowych czy obrączek znajdą się także unikalne projekty stworzone specjalnie dla Pierre et Ive oraz wyroby wyselekcjonowane przez nas spośród dzieł cenionych, międzynarodowych twórców – mówi Piotr Dudziński, Prezes Zarządu Pierre et Ive Jewellery & Watches.

W transakcji najmu pośredniczyła agencja Cushman&Wakefield.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TbwaPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl