Podczas Volvo Gdynia Sailing Days 2017 można podziwiać nowe XC60


Podczas Volvo Gdynia Sailing Days 2017 można podziwiać nowe XC60
2017-07-17
Volvo Gdynia Sailing Days 2017 to największe regaty w Polsce, podczas których Volvo umożliwia zapoznanie się najnowszym SUV-em XC60 i innymi modelami z gamy.
Na Placu Grunwaldzkim po raz kolejny powstało Miasteczko Volvo, w którym można zobaczyć najnowszy model Volvo XC60 oraz całą gamę serii 90: S90, XC90, V90 Cross Country. Obok aut osobowych wyeksponowany został także samochód ciężarowy Volvo FH16 Performance Edition.

Volvo Fika Cafe serwuje wyśmienitą kawę oraz szwedzkie smakołyki. Dostępne jest również stanowisko z akcesoriami Volvo Ocean Race, na którym można nabyć gadżety z serii żeglarskiej.

Volvo XC60 to następca najpopularniejszego modelu w historii szwedzkiej marki. SUV ten był hitem sprzedaży na całym świecie, a jego nowa wersja ma wszystko, aby powtórzyć ten sukces - od najnowocześniejszych technologii dotyczących bezpieczeństwa po oszczędne silniki z ponad 400-konną wersją hybrydową na czele.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl