Ponowny sukces Seifert Polska w branży motoryzacyjnej


Ponowny sukces Seifert Polska w branży motoryzacyjnej
2017-08-23
Seifert Polska ponownie wygrał przetarg na realizację zleceń Klienta z branży automotive. Jest to kolejny duży projekt, stanowiący wyzwanie dla całego zespołu. Nowy Klient reprezentuje koncern, będący dostawcą dla branży OEM.

Seifert Polska umożliwia kompleksowe i długoterminowe zarządzanie operacjami magazynowymi. Zakres działań firmy obejmuje logistykę, składowanie oraz wysyłkę towaru do Klienta. Sprzyjają temu nowoczesne systemy, umożliwiające sprawne monitorowanie przechowywania i dystrybucji towarów w różnych częściach magazynu.

Do głównych zadań w zakresie obsługi branży motoryzacyjnej należy montaż podzespołów oraz logistyka części zamiennych. Duża elastyczność procesu pozwala ograniczyć czas reakcji na zmianę zapotrzebowania zgłaszanego przez Klientów. Dobra organizacja pracy oraz szybki przepływ informacji sprzyja sprawnej realizacji zleceń oraz daje gwarancję wysokiej jakości wykonanych usług.

- Nowy Klient, reprezentujący koncern dostarczający części do branży OEM, bardzo nas cieszy. Długo zabiegaliśmy o ten projekt. Jest to dla nas wyzwanie, ale też docenienie kompetencji, doświadczenia i jakości oferowanych usług. W branży automotive liczy się gotowość obsługi całego łańcucha dostaw, począwszy od transportu surowców, poprzez logistykę produkcji, kończąc na obsłudze rynku części zamiennych. Cały proces logistyczny w Seifert Polska cechuje się wysoką dokładnością oraz indywidualnym traktowaniem naszych Klientów - podkreśla Jan Brachmann, Prezes Zarządu Seifert Polska Sp. z o.o.

Seifert Polska to firma obecna na rynku logistyki i magazynowania od prawie 20 lat. Jest oddziałem niemieckiej Seifert Logistics Group, która obecna jest w ponad 40 lokalizacjach w Niemczech, Czechach i Polsce. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie usług TSL, w tym dystrybucji, magazynowania oraz logistyki kontraktowej. Przedsiębiorstwo korzysta z bogatego doświadczenia, stawia na elastyczność działania i dostosowanie oferty indywidualnie do potrzeb Klienta. Dynamiczny rozwój firmy sprzyja realizacji projektów z branży motoryzacyjnej, budowlanej, farmaceutycznej oraz spożywczej.

www.seifert-magazyny.pl

www.facebook.com/SeifertPolskaRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ewelina_Jasinska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl