Pożyczki internetowe, bez zaświadczeń – co dobrze jest w tym temacie wiedzieć?


2017-09-13
Szereg ludzi decyduje się czasach obecnych decydować się na prywatne pożyczki, w czym prawdę mówiąc nie ma nic niezrozumiałego, w szczególności gdy weźmie się pod uwagę to, jak dużym rotacjom i zmianom ulegają procedury w bankach, odnośnie udzielania kredytów klientom.
W świetle tych zaostrzeń w procedurach bankowych, w szybkim tempie rozwija się branża pożyczek typu prywatnego, które udzielane są za pośrednictwem sieci internetowej. 

Zobaczmy, co dobrze by było wiedzieć, by zaciągnięta przez internet pożyczka bez zaświadczeń nie wpędziła nas w spiralę długów, z której po pewnym czasie nie będziemy potrafili wyjść, ryzykując przy tym utratę oszczędności, płynności finansowej, a w skrajnych przypadkach nawet i dorobku całego życia.
Pożyczki sieciowe owszem, posiadają tą mocną stronę, że są dostępne z automatu, bez weryfikowania i skomplikowanych procedur itp. Istotne jest jednakże to, żeby bardzo dokładnie analizować koszty całkowite kredytu. Tylko wtedy bowiem, będziemy mogli w należyty sposób przygotować się do spłaty albo też, jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki określić czy tak naprawdę to czy inne zobowiązanie będziemy w stanie udźwignąć.
Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że najłatwiej znajdziemy pomoc w przestrzeni internetowej. Na najrozmaitszych forach i prywatnych blogach, poznać możemy nie tylko warunki wszystkich dostępnych pożyczek sieciowych, ale także opinie ludzi, którzy już pokusili się o skorzystanie z przedstawianych tutaj produktów finansowych. Dzięki temu będziemy mogli w kilka chwil uzyskać przejrzysty obraz sytuacji i ochronić się przed wejściem w nie za bardzo korzystną umowę kredytową, która będzie kosztowała nas nie tylko mnóstwo środków finansowych, ale te z kupę nerwów i nieprzespanych nocy, bez szans na wycofanie się, będziemy musieli ponieść konsekwencje. Dobrze jest mieć to na uwadze, zanim zaciągniemy pożyczkę w ciemno.
Więcej wiadomości tu


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rankinger
http://rankinger.pl

Wasze komentarze (3):

 • avatar
  ~oewonga, 2017-10-26 17:18:53

  Witam! Ania, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~ania, 2017-10-19 13:39:38

  A następna też na takich samych warunkach?

 • avatar
  ~oewonga, 2017-10-05 18:03:19

  Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek naszej firmy (np. na zakup wyprawki szkolnej dla dziecka), jest ona od początku do końca jasna i czytelna. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie internetowej www.wonga.pl, pod suwakami za pomocą których ustawia się kwotę pożyczki oraz liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer osobistego konta bankowego, adres e-mail, dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji). Wysokość pożyczki, kwota raty oraz czas kredytowania ustalane są indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta min. na podstawie danych z BIK S.A. oraz Biur Informacji Gospodarczej.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl