Preactor w nowej odsłonie


2015-04-16
Preactor APS stanowi pakiet rozwiązań informatycznych służących do zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji. Firma oferująca aplikację dokonała uproszczenia nazewnictwa i uporządkowania oferty systemu.

Dzięki temu przedsiębiorstwa produkcyjne zyskają nowe możliwości korzystania z funkcji oprogramowania m.in. w obszarze kontroli materiałowej i obsługi ograniczeń produkcyjnych. Preactor przedstawił także różnorodne modele cenowe i atrakcyjną ofertę dyskontową przy zakupie większej ilości licencji zapewniającą upust nawet do 25%.


System Preactor APS jest obecnie wykorzystywany przez 4500 firm z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw na całym świecie. Aplikacja może być modelowana według unikatowych potrzeb i wymagań działalności wytwórczej każdej organizacji. Oprogramowanie działa jako niezależne system do planowania i harmonogramowania, który może być zintegrowany z systemami ERP, MES i SCM. Współpracuje także z aplikacjami do planowania popytu, prognozowania oraz rozwiązaniami do liczenia całkowitej efektywności maszyn (OEE).

W obecnych warunkach rynkowych firmy produkcyjne nie są w stanie szybko i efektywnie reagować na zmiany bez właściwych narzędzi do planowania i harmonogramowania produkcji. Odbiorcy oczekują szybkich terminów realizacji oraz dokładnego określania terminów dostaw. Wykorzystanie zwykłych arkuszy kalkulacyjnych wydłuża ten proces do wielu godzin a nawet dni. W sytuacji nieoczekiwanych zmian, co jest obecnie normą, stworzenie nowego harmonogramu bez odpowiednich rozwiązań jest bardzo trudne – przekonuje Piotr Rojek, dyrektor zarządzający DSR Polska, będącej przedstawicielem Preactor na rynku polskim.

Preactor APS jest narzędziem stosowanym przez producentów, którzy chcą harmonogramować pracę maszyn, linii produkcyjnych i wykorzystania zasobów. Jest również stosowany w firmach usługowych i logistycznych. Analizy użytkowników systemu Preactor wskazują, że zapewnia on wzrost produktywności na poziomie 15-20% i niemal 50%-ową redukcję stanu surowców. Pozwala także na poprawę terminowości dostaw w skali 50 a nawet 90%.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/wiadomosci/preactor_w_nowej_odslonie.html


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl