Rewolucja na rynku elektronarzędzi: ONE-KEY™ od marki Milwaukee®


2017-08-03
Marka Milwaukee® kontynuuje rewolucję w sektorze profesjonalnych elektronarzędzi i wprowadza na rynek system ONE-KEY™, czyli zintegrowane monitorowanie narzędzi pozwalające na posiadanie pełnej kontroli w miejscu pracy.
ONE-KEY™ automatycznie prowadzi ewidencję czasu pracy i miejsca z dokładnością do 30 m, dzięki czemu można łatwo zidentyfikować brakujące narzędzia i szybciej ustalić ich ostatniego użytkownika.
System One-KEY™ to trafna odpowiedź na potrzeby profesjonalnej branży budowlanej pozwalająca, nie tylko zminimalizować straty czasowe, ale i pieniężne spowodowane potrzebą uzupełnienia zagubionych części floty. 

 
Technologia ONE-KEY™ pozwala nadzorować zintegrowane z nią narzędzia za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Pełna kontrola urządzeń obejmuje: lokalizację urządzeń, ewidencję czasu pracy, alarmowanie w razie namierzenia zagubionego urządzenia, blokowanie urządzeń w wypadku niebezpieczeństwa kradzieży oraz ograniczony i autoryzowany dostęp do urządzeń zapobiegający przypadkowym zmianom ustawień przez osoby niepowołane. 

 
Co ważne, system ONE-KEY™ nie wymaga wymiany posiadanych urządzeń, wszystko dzięki urządzeniu TICK™ - wysokojakościowemu, profesjonalnemu Trackerowi Bluetooth™ służącemu do lokalizacji narzędzi i wyposażenia.
Wyjątkowo odporny i łatwy w użyciu Tracker TICK™ został zaprojektowany tak, by wytrzymać nawet najcięższe warunki pracy. TICK™ można przymocować do każdego urządzenia, niezależnie od marki i tym samym uzyskać możliwość jego śledzenia dzięki aplikacji ONE-KEY™. 

 
ONE-KEY™ wraz z trackerem TICK™ to innowacyjny duet, który pozwoli na kompleksowe zabezpieczenie narzędzi dla efektywniejszej pracy i pełnej kontroli. Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Buzzmedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl