ROHLIG SUUS Logistics wzmacnia ofertę połączeń do Francji


ROHLIG SUUS Logistics wzmacnia ofertę połączeń do Francji
2017-07-14
ROHLIG SUUS Logistics obsługuje regularne połączenia drobnicowe w imporcie z Francji, oferując Klientom krótszy czas dostawy oraz niższe stawki transportowe. W maju br. operator rozpoczął współpracę z nowym, doświadczonym francuskim partnerem – firmą Ziegler.

Przedsiębiorstwo jest obecne na rynku logistycznym od ponad 100 lat. W chwili obecnej posiada na całym świecie 120 oddziałów oraz zatrudnia ok. 3200 pracowników, z czego 1700 osób pracuje w 40 francuskich lokalizacjach. Współpraca operatora dotyczy dwóch z nich: Strasburga
i Mulhouse. 

 

Transporty w imporcie do Polski realizowane są dwa razy w tygodniu, a stawki ROHLIG SUUS Logistics w tym rejonie są niższe od dotychczasowych średnio o 20%, przy jednoczesnym skróceniu czasu odbioru.

Patryk Świderski, International Groupage Product Director w ROHLIG SUUS Logistics, podkreśla – Francja to jeden z trudniejszych kierunków dla międzynarodowych przewozów drobnicowych, dlatego zależy nam na wzmocnieniu sieci partnerskiej na tym obszarze i rozwinięciu oferty dla naszych Klientów. Co więcej, obecnie prowadzimy negocjacje z partnerem w Paryżu w zakresie obniżenia stawek transportowych – podkreśla przedstawiciel operatora

ROHLIG SUUS Logistics systematycznie rozwija siatkę połączeń drobnicowych w Europie, zapewniając regularne transporty o wysokiej częstotliwości na różnorodnych kierunkach (ok. 200 linii tygodniowo). Operator uzupełnia system połączeń o kolejne linie, współpracując ze sprawdzonymi i wiarygodnymi, lokalnymi partnerami w krajach europejskich.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

biuroprasowe

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl