Wybierz mądrze i zostań profesjonalnym majsterkowiczem dzięki marce Ryobi®


2017-08-03
W domu zawsze znajdzie się coś do zreperowania lub przykręcenia. Niezależnie od tego, czy planujemy odnowić kuchenny blat, czy chcemy zamienić się w mistrzów i mistrzynie DIY, tworząc regał na książki z kilku drewnianych skrzynek, mądry wybór elektronarzędzi i narzędzi będzie kluczem do sukcesu i gw
Często jednak w głowach domowych majsterkowiczów pojawia się pytanie o to, w jaki sposób dobrać elektronarzędzia, by zamienić się w prawdziwych profesjonalistów w domowym zaciszu. Jakie kryteria powinny więc spełniać elektronarzędzia idealne?
Przede wszystkim powinny być niezawodne i najbardziej profesjonalne w swojej klasie. Powinny być także niezwykle poręczne i akumulatorowe by zapewnić komfort użytkowania. Doskonałym wyborem jest marka Ryobi® i jej elektronarzędzia z innowacyjnym, akumulatorowym systemem ONE+.
ONE+ od Ryobi to jedna bateria, która daje wiele możliwości. To mądry wybór, który zapewni wygodną, lekką pracę bez niepotrzebnych kabli. 
System ONE+ pozwala na korzystanie z mocy ponad pięćdziesięciu elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych dzięki mocy tej samej baterii Lithium+. 
Wybór ONE+ jest ekonomiczny i pozwala na elastyczność przy doborze kolejnych narzędzi pracy. System jednego akumulatora pasującego do wielu narzędzi pozwala na powiększenie kolekcji elektronarzędzi oraz narzędzi ogrodowych i jednoczesne oszczędzanie pieniędzy.
Zacznij swoją przygodę z ONE+, możesz to zrobić na dwa sposoby:
1. Wybierz zestaw z dowolnym narzędziem i akumulatorem, a następnie poszerzaj kolekcję narzędzi Ryobi® płacąc mniej.
2. Wybierz jedno narzędzie, akumulator i ładowarkę i rozszerzaj elastycznie swoją kolekcję. 
Wybierz mądrze i postaw na sprytne rozwiązania od marki Ryobi®. Ciesz się najbardziej  profesjonalnymi i jednocześnie niezwykle ekonomicznymi rozwiązaniami w swoich czterech kątach. Kontakt prasowy:
Alicja Szewczyk | a.szewczyk@buzzmedia.pl | +48 519 022 335


Ryobi® to jedna z najbardziej dynamicznych marek, oferujących szeroką gamę bezprzewodowych, przewodowych i warsztatowych narzędzi elektrycznych.
Ryobi® to marka należąca do międzynarodowej grupy TechTronic Industries (TTI), będącej ogólnoświatowym producentem narzędzi elektrycznych. Zaangażowanie grupy TTI w zakresie innowacji oraz najwyższej jakości sprawia, że jest ona liderem światowego rynku narzędzi ogrodniczych i domowych. Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Buzzmedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl