Zagraj w siatkówkę w Porcie Łódź


Zagraj w siatkówkę w Porcie Łódź
2017-09-11
Port Łódź poszerza rekreacyjną ofertę swojego Centrum. W najbliższy weekend (16 – 17 września) udostępnione zostanie bezpłatne boisko do siatkówki plażowej.

Boisko zlokalizowane jest na tyłach Portu Łódź i będzie stanowić uzupełnienie czynnej od blisko dwóch lat zewnętrznej siłowni. Z okazji otwarcia boiska w weekend odbędą się również turnieje pokazowe.

Boisko to inicjatywa Portu Łódź podjęta z myślą o lokalnej społeczności oraz wszystkich miłośnikach piłki siatkowej. Do korzystania z boiska, Centrum zaprasza osoby prywatne, a także szkoły w ramach zajęć dla uczniów z WF-u oraz grupy i kółka sportowe. Gra w popularną „siatkę” staje się coraz popularniejsza zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jest to okazja, by spędzić czas aktywnie, na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół.

W weekend na boisku w Porcie Łódź odbędą się pierwsze turnieje – turniej chłopców i amatorski turniej kobiet. W sobotę w godzinach 15-18 swoje umiejętności sportowe zaprezentują młodzi zawodnicy ze szkół podstawowych. Turniej zorganizuje Miejski Szkolny Związek Sportowy. Z kolei w niedzielę, w tych samych godzinach, będzie można kibicować amatorskim zawodniczkom, a turniej organizować będzie Klub Sympatyków Piłki Siatkowej.

Z boiska do gry w siatkówkę plażową można korzystać bezpłatnie. Strefa zlokalizowana jest na zewnętrznych terenach Portu Łódź, od strony sklepu IKEA.
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl