47. Aukcja Nowej Sztuki z Samsung The Frame w Art in House


47. Aukcja Nowej Sztuki z Samsung The Frame w Art in House
2020-12-02
Zapewniamy Was, że nadchodząca aukcja będzie wyjątkowym wydarzeniem – firma Samsung przygotowała niezwykły prezent dla nabywcy obrazu Wojtka Brewki.

Nowy Rok to czas, aby odmienić nie tylko siebie, ale również otaczającą nas przestrzeń. Jak to zrobić? Potraktujcie sztukę jako jedno z noworocznych postanowień – zaproście ją do swojego domu, by przez kolejnych 12 miesięcy wprawiała Was w pozytywny nastrój. Zacznijcie od wzięcia udziału w 47. Aukcji Nowej Sztuki, która będzie miała miejsce 15 stycznia 2021 roku o 19:30 w siedzibie Domu Aukcyjnego Art in House w Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie. Zapewniamy Was, że nadchodząca aukcja będzie wyjątkowym wydarzeniem – firma Samsung przygotowała niezwykły prezent dla nabywcy obrazu Wojtka Brewki.

 

Nie zamierzamy trzymać Was w niepewności:  czy słyszeliście o telewizorze Samsung The Frame? To totalna nowość, która przekształci Wasz dom w prawdziwą galerię sztuki. To nie tylko doskonały telewizor, ale także gdy nie oglądamy filmów po naciśnieciu jednego przycisku na pilocie staje się dziełem sztuki. Ukazuj ją w tak doskonałej jakości, tak że można pomylić je z rzeczywistym obrazem. Nowy właściciel pracy Wojtka Brewki oprócz telewizora Samsung The Frame dostanie również cyfrową wersję dzieła artysty, którą będzie mógł porównać na ekranie The Frame z oryginałem.

 

W ofercie aukcyjnej znajdziecie prace stałych bywalców aukcyjnych: Tomasza Kosteckiego, Joanny Sarapaty, Lecha Batora, Edwarda Dwurnika, Jana Dubrowina, Adama Wątora, Andrejusa Kovelinasa, Ilony Herc, Beaty Musiał-Tomaszewskiej czy Małgorzaty Piątek-Grabczyńskiej. Zimowo-świąteczny klimat odkryjecie w ikonie Borysa Fiodorowicza, anielskim portrecie Sylwii Perczak, sentymentalnych kompozycjach duetu Sporskich oraz mistrzowskiej śnieżnej akwareli Michała Suffczyńskiego.

 

Duża liczba artystów aukcyjnych podjęła wątek kobiecości: wśród nich Wojciech Piekarski z aktem z warkoczem; Maria Szypluk z głową wśród motyli; Krystyna Khvostyk z tajemniczymi bliźniaczkami; Wojciech Pelc z grupą leśnych nimf; Renata Magda pełna kociej miłości; Paulina Góra z zaproszeniem na halloweenową herbatkę i wielu innych świetnych artystów. Ostatnie pozycje w katalogu to rzeźby Jacka Opały, Marcina Myśliwca oraz Arka Szweda: czy ptasi strażnicy będą czuwali w czasie wieczoru aukcyjnego?

Wystawa przedaukcyjna będzie czynna od poniedziałku 11 stycznia 2021 do dnia aukcji w godzinach 9:00 – 18:00. Przypominamy, iż zgodnie z obecnymi obostrzeniami, na wystawie może znajdować się 1 osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni.

 

Zachęcamy do licytacji zdalnej – online, telefonicznie lub poprzez zlecenie z limitem. Katalog, instrukcję licytacji oraz regulamin zjadą Państwo pod adresem: https://artinhouse.pl/pl/aukcja.

 

Zapraszamy!

47. Aukcja Nowej Sztuki

15 stycznia 2021, 19:30 (piątek)

Art in House Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ArtinHouse

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl