5 tysięcy powodów do pomocy Südzucker Polska S.A. wspiera lokalne instytucje


5 tysięcy powodów do pomocy  Südzucker Polska S.A. wspiera lokalne instytucje
2018-02-20
Już po raz drugi pracownicy firmy Südzucker Polska S.A. wskazali lokalne instytucje, które otrzymają wsparcie w programie „Grant 5000”. Siedem organizacji z miast, w których znajdują się zakłady i biura firmy, otrzyma darowizny o łącznej wartości 35 tys. złotych.

W ramach Programu Grant 5000 każdy pracownik Südzucker Polska S.A. mógł zgłosić lokalną organizację, która według niego zasługuje na dodatkową pomoc finansową.  


- Chcieliśmy, aby to właśnie pracownicy wskazywali organizacje i inicjatywy społeczne, którym chcą pomóc. To oni najlepiej znają lokalne środowiska a także instytucje, które na co dzień robią coś dobrego dla ich społeczności. Program Grant 5000 to idealna okazja, żeby im się odwdzięczyć, docenić i wspomóc ich działalność - mówi Magdalena Budzyńska – Corporate Communication Manager w Südzucker Polska S.A. – Jako firma staramy się być jak najbliżej lokalnej społeczności, m.in. wspierając przedsięwzięcia kulturalne i charytatywne takie jak: festiwale, dożynki, Dzień Dziecka czy Mikołajki. Naszym priorytetem zawsze byli najmłodsi mieszkańcy regionów i to właśnie ich potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu – dodaje Budzyńska. 


Darowizny o wartości 5 000 zł zostaną przekazane dla:


1. Szkoła Podstawowa numer 31 w Krakowie - Biuro Kraków 

2. Stowarzyszenie Instytut Edukacyjno-Badawczy wspierający dzieci niepełnosprawne - Biuro Wrocław 

3. Ludowy Klub Sportowy Cukrownik Pszenno - Cukrownia Świdnica 

4. Międzyszkolny Klub Sportowy "Victoria" Racibórz – Cukrownia Cerekiew 

5. Szkoła Podstawowa nr 5 im. S. Udzieli – Cukrownia Ropczyce 

6. Świetlica Wiejska w Gęsińcu - Cukrownia Strzelin 

7. Stowarzyszenie pomocy osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom "Mamy siebie" przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Hrubieszowie - Cukrownia Strzyżów 
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Südzucker Polska S.A.
http://www.suedzucker.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl