78 apartamentów w 1,5 roku! Spotkanie online z kobietą w deweloperce


78 apartamentów w 1,5 roku! Spotkanie online z kobietą w deweloperce
2021-04-28
Wskazówki dla deweloperów, strategie inwestycyjne, o tym co warto budować w 2021 roku...o tym wszystkim pisała Ula Socha w 11. numerze Strefy Nieruchomości. A już 28 kwietnia o godzinie 20:00 możecie spotkać się z nią podczas #ŚrodowaStrefaSpotkań i zadać jej pytanie!

Porozmawiamy z NIETYPOWĄ KOBIETĄ  W TYPOWO MĘSKIM ŚWIECIE! Jak mówi sama o sobie: „MOJA OSOBOWOŚĆ TO MOJA WIZYTÓWKA, a MOJA MARKA na rynku deweloperskim to słowa jakimi obdarzają mnie moi byli, obecni czy potencjalni Klienci." A że nigdy nie odpuszcza i zawsze jest nastawiona na cel, to efekty są spektakularne. Ula to Power Woman w deweloperce, inwestorka, ekonomistka, specjalistka ds. nieruchomości, private broker, urodzona lwica w życiu i pracy. Ambitna, zaangażowana całym sercem w każde przedsięwzięcie, a nowe cele i wyzwania są dla niej głównym bodźcem do działania. To chodząca bomba wiedzy - wiedzy, którą możecie wykorzystać, by odnieść własny sukces. Obecnie finalizuje inwestycję „Apartamenty Szyndzielnia" - to atrakcyjna i najlepiej zlokalizowana inwestycja luksusowych apartamentów na rynku pierwotnym w Bielsku-Białej. Otoczona zielenią pobliskich gór, Szyndzielni, terenami rekreacyjnymi.

 

Bądźcie z nami na

Facebooku: https://www.facebook.com/sn.magazyninwestora/posts/846923369499753

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=p0tqNCdI6l0

 

!UWAGA! Co tydzień mamy dla Was nagrody niespodzianki. Bądźcie z nami i zgarniajcie nagrody.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta Koszyczek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl