Agencja PR Inspiration dla Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie


Agencja PR Inspiration dla Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
2020-01-30
PR Inspiration już po raz szósty wspiera krakowską Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki przy organizacji Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz.

PR Inspiration już po raz szósty wspiera krakowską Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki przy organizacji Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz. Agencja odpowiedzialna jest za promocję i obsługę medialną, w tym za wsparcie w komunikacji z kluczowymi partnerami wydarzenia, a także za patronaty medialne i organizację konferencji prasowej.

Za działania na rzecz klienta ze strony Agencji odpowiadają Karina Grygierek, Gabriela Wołowiec oraz Jakub Godek.

Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz to impreza cykliczna organizowana przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 7-31.03.2020 i stanowi część obchodów 70-lecia Wydziału Architektury Wnętrz. Ideą 6. Międzynarodowych Biennale Architektury Wnętrz inAW 2020 będzie zaprezentowanie sposobu myślenia o przyszłości projektowania i projektowaniu przyszłości.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl