Akcja „Bon za zakupy” w Galerii Przymorze: zdobądź ekstra środki na zakupy


Akcja „Bon za zakupy” w Galerii Przymorze: zdobądź ekstra środki na zakupy
2024-05-22
W dniach 24-25 maja 2024 roku w godzinach 10.00-18.00 Galeria Przymorze zaprasza wszystkich entuzjastów zakupów do skorzystania z akcji "Bon za zakupy".

To znakomita okazja, by cieszyć się dodatkowymi środkami na zakupy, szczególnie teraz, gdy zbliża się Dzień Matki.

„Bon za zakupy” to akcja łącząca zakupy z natychmiastowymi, gwarantowanymi upominkami. W dniach 24-25 maja wystarczy odwiedzić Galerię Przymorze i zrobić zakupy za co najmniej 150 złotych, aby otrzymać od nas w prezencie bon o wartości 30 złotych. Bon będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Akcji po okazaniu maksymalnie dwóch paragonów potwierdzających zakup i wykorzystać u wybranych najemców galerii w czasie trwania akcji. Informacja o sklepach, w których można wykorzystać bon jest dostępna na stronie internetowej Galerii Przymorze oraz na samym bonie. Liczba nagród jest ograniczona, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę.

„24-25 maja to idealny moment na zakupy w naszej galerii. W podziękowaniu za odwiedziny nagrodzimy naszych klientów dodatkowymi środkami na zakupy, które będzie można spożytkować m.in. na drobny upominek na nadchodzący Dzień Matki” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym przy Zielonej Ścianie. Dołącz do nas w dniach 24-25 maja w godzinach 10:00-18:00 i spraw, by Twoje zakupy były jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Zdrofit.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use oraz inwestycjach mieszkaniowych. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi. Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są̨ dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 15 obiektach handlowych zlokalizowanych w 12 największych miastach. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie i inwestycje Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu.

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl