„All I want for Christmas is…” - czyli czego oczekują konsumenci?


„All I want for Christmas is…” - czyli czego oczekują konsumenci?
2018-12-18
Świąteczna atmosfera w centrum handlowym? Jak najbardziej. I nie mówimy tu tylko o gorączce przedświątecznych zakupów i promocjach oferowanych przez najemców, ale także o specjalnych atrakcjach, które pozwalają Klientom poczuć klimat zbliżającej się Gwiazdki.

Ogromnym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszy się ponadto dedykowana okolicznościowa oferta - świąteczne tymczasowe wyspy zakupowe oraz Bożonarodzeniowy Jarmark.

PO PIERWSZE WYJĄTKOWY NASTRÓJ

Na tegoroczne Święta Port Łódź (INGKA Centres) rozbłysnął 140 tysiącami światełek. Iluminacje świetlne pojawiły się wewnątrz Centrum na pluszowych dekoracjach i świetlnych drzewkach oraz na zewnątrz, gdzie z kolei ozdabiają widoczny z daleka 4 - metrowy prezent oraz wielką choinkę usytuowaną w urokliwym miejscu– na Patio Portu Łódź. W Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) znajduje się Lodowa Wyspa z ruchomymi zwierzątkami z koła podbiegunowego. Natomiast tuż obok Lodowej Krainy podziwiać można wspaniałą choinkę, po której wspinają się pluszowe polarne misie.

MIKOŁAJ I ŚWIĄTECZNE PIERNIKI

W Centrum nie mogło zabraknąć oczywiście Mikołaja. Ulubiony Święty wszystkich dzieci pojawił się w swojej siedzibie w Porcie Łódź, chętnie rozmawia z maluchami i rozdaje słodkie upominki. Z Mikołajem każde dziecko może zrobić sobie również bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie. Tuż obok tronu Mikołaja znajduje się strefa dekorowania świątecznych pierniczków, a we wspólnej zabawie swoim pociechom chętnie towarzyszą ich rodzice i opiekunowie. Udekorowane pierniczki każdy mały cukiernik może oczywiście zabrać ze sobą do domu.

DOBRY POMYSŁ TO PODSTAWA

Hitem tegorocznych Świąt w Porcie Łódź jest elektryczna kolejka, która codziennie zabiera bezpłatnie dzieci (wraz z opiekunami) na przejażdżkę po terenie Centrum. Podróż kolejką Świętego Mikołaja jest dla maluchów niezwykłym przeżyciem, które z pewnością zapadnie im na długo w pamięci!  Kolejka elektryczna funkcjonuje też jako pojazd Mikołaja i Elfów w świątecznych muzycznych paradach, które odbywają się w Porcie Łódź każdego dnia przy akompaniamencie piosenek i dzwonków.

JARMARK TO TRADYCJA

Port Łódź zaprasza również na Świąteczny Jarmark, gdzie do 23 grudnia na Klientów czekają regionalni wystawcy z lokalnymi przysmakami, słodkościami oraz rękodziełem. Na Jarmarku znajdują się stoiska z panamskimi kapeluszami, odzieżą z wełny alpaki, ceramiką, artystyczną biżuterią oraz naturalnymi kosmetykami. Na stoiskach kupić można ponadto piękne przedmioty ozdabiane metodą decoupage, dekoracje do domu zrobione z drewna oraz mnóstwo innych świątecznych akcesoriów, które wprowadzą do naszych domów gwiazdkową atmosferę.

WYSYP WYSP

Każdego roku przed Bożym Narodzeniem w Porcie Łódź pojawiają się tymczasowe wyspy z dodatkowym świątecznym asortymentem. Miejsca pod wynajem wysp rezerwowane są dużo wcześniej, zazwyczaj już na początku września. Centrum stawia na sprawdzone marki, tak by w przedświątecznym okresie zapewnić Klientom zarówno najlepszą jakość, jak i szeroki wybór produktów. Na tymczasowych wyspach kupić można m. in. biżuterię, bombki i ozdoby świąteczne, kreatywne zabawki dla dzieci, naturalne kosmetyki oraz idealne na prezent tematyczne skarpetki. Na parkingu zewnętrznym Portu Łódź pojawił się z kolei punkt, który sprzedaje hodowlane choinki z łódzkiego centrum ogrodniczego Tracz.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl