ANETA JADOWSKA - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ


ANETA JADOWSKA - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ
2019-05-13
ANETA JADOWSKA - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ 30 maja, godz. 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

W swojej najnowszej książce pt. „Dzikie dziecko miłości” (Wydawnictwo SQN) Aneta Jadowska przenosi czytelników do magicznej krainy Thornu, w której grasuje nieobliczalny zabójca. Autorka sagi o Dorze Wilk, a także toruńskiej policjantce-wiedźmie buduje w niej sieć intryg i kryminalnych zagadek; kreuje świat wilkołaków i wampirów. A to wszystko, jak zawsze, jest okraszone dużą dawką sarkazmu z konwencji gatunku i wyobraźni autorki. Jedno jest pewne: w świecie Thornu jeszcze nigdy nie czaiło się tak wielkie zło.

Aneta Jadowska jest pisarką seryjną, wielbicielką kryminalistyki i popkultury. Powołuje do życia silne i wyraziste postaci. Stwarza alternatywne miasta wypełnione magią. Nieustannie knuje zbrodnie i intrygi, przyprawiające jej bohaterów o ból głowy. Swobodnie wędruje między fantastyką i kryminałem.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl