Antysmogowe kosmetyki City Detox


2019-11-14
CITY DETOX rewolucja w pielęgnacji na miarę dzisiejszych czasów.

Zwiększające się zanieczyszczenie środowiska oraz „stres oksydacyjny” należą do głównych przyczyn wpływających na niekorzystne zmiany zachodzące w naszej skórze. Ogromne obciążenie wynikające z mało higienicznych warunków życia niesie ze sobą koszty w postaci: wcześniejszego starzenia się, nadwrażliwości i zwiększonego odwodnienia skóry.  Funkcjonowanie w takim obciążającym środowisku pogarsza wygląd i naraża nasze zdrowie. Także codzienna pielęgnacja nie ma szans na odpowiednie działanie.  

Na rynku pojawiła się nowość – seria CITY DETOX, która pozwala na codzienne oczyszczanie na głębokim poziomie ze smogu i innych zanieczyszczeń cywilizacyjnych. Cztery proste kroki, dzięki którym każdego dnia mamy szansę na pełną regenerację naszej skóry. Warto o nich pamiętać nie tylko w Dzień Czystego Powietrza.

 

Zagrożenia cywilizacyjne 

Wierzchnia warstwa skóry, którą przykrywa płaszcz hydrolipidowy jest najbardziej narażona na niekorzystne działania środowiska. Zbyt duże jej obciążenie przynosi konsekwencje w postaci jej niepełnego działania. Nasza skóra staje się przesuszona, niekiedy szorstka, a co gorsza podatna na różnego rodzaju uszkodzenia, infekcje, promieniowanie UV etc. Istnieje także coraz więcej badań, które potwierdzają związek pomiędzy obciążeniem bariery ochronnej skóry a przebarwieniami. Pod wpływem obciążeń cywilizacyjnych zwiększa się produkcja wolnych rodników, których nadmiar uszkadza komórki skóry na różnych poziomach. Nie wystarczy już zwykła pielęgnacja i oczyszczanie. Nasze środowisko wymaga od nas środków specjalnych mówi Anna Nocoń, kosmetolożka, kreatorka idei kosmetyki pozytywnej i masażu anty-aiging.

 

4 kroki do młodości 

Odpowiednie oczyszczanie skóry to jeden z najlepszych sposób na zachowanie na długo młodości i jędrności skóry. Nowa seria LAKSHMI – CityDetox pozwala nie tylko na skuteczne oczyszczenie na głębokim poziomie, ale zapewnia odpowiednią pielęgnację na każdy dzień. 

Codzienna rutyna składająca się z 4 prostych kroków to skuteczna broń na smog, promieniowanie UV i inne zagrożenia mogące obciążać i niszczyć naszą skórę. 

 

Wyzwanie CITY DETOX czas start 

Pierwszym krokiem jest mus oczyszczająco-złuszczający. Zawiera składniki organiczne, enzymy i przeciwutleniacze, które usuwają zanieczyszczenia miasta, pozostawiając skórę miękką, elastyczną i jasną. Pozwala pozbyć się mikroskopijnych cząsteczek sadzy i smogu.. Enzymy mango i męczennicy oraz specjalne biosurfaktanty są sercem tej inteligentnej piankowo-kremowej formuły, która złuszcza, stymuluje obrót komórek i eliminuje zanieczyszczenia, makijaż, sebum i brud. Ten produkt to idealna propozycja dla wszystkich rodzajów skóry dzięki nowym biosurfaktantom, które utrzymują idealną równowagę między całkowitym oczyszczeniem i delikatnym działaniem na skórę. 

 

Kolejnym krokiem w pielęgnacji detoksycyzujacej jest Tonik, z serii CITY DETOX Oxygen Braume. Jednak ten produkt to znacznie więcej niż zwykły tonik. Jego unikalna  

dwufazowa

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja@bwpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl