Aranżacyjne sposoby na stylowy odpoczynek pod chmurką


Aranżacyjne sposoby na stylowy odpoczynek pod chmurką
2024-05-14
Wiosna w pełnej krasie sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Na urządzonym ze smakiem balkonie lub werandzie relaks może być jednak znacznie przyjemniejszy.

 
Prezentujemy kilka inspiracji, które pozwolą wykreować stylowe aranżacje przydomowej przestrzeni, by w zadbanym i gustownym otoczeniu cieszyć się ciepłym słońcem i piękną, wiosenną scenerią. 

Obszerna weranda wsparta na masywnych, betonowych filarach, zamknięta drewnianą balustradą, gdzie odpoczynek oferują bujane fotele na biegunach, to klimatyczny obrazek jak z amerykańskiego filmu. Czarny kolor mebli pomalowanych emalią Dekoral Express Top i okiennice w tym samym odcieniu interesująco kontrastują z bielą balustrady i elewacją domu, zapraszając na chwilę wytchnienia przy filiżance kawy. 

Ściany i dekoracje w złamanej bieli oraz brąz naturalnego drewna to gotowy przepis na wysmakowaną aranżację balkonu, która nigdy nie wyjdzie z mody. Półki pokryte farbą Dekoral Express Top w odcieniu Ale czad idą w parze z kolorem mebli wypoczynkowych i balkonowych barierek, tworząc pełną wdzięku, spójną kompozycję. Scenerię dopełniają liczne rośliny, które ze smakiem dekorują przestrzeń, wyznaczając przytulny klimat aranżacji. 

Jeśli przy domu nie ma wydzielonej przestrzeni na taras czy balkon, nic straconego. Wygodny zestaw wypoczynkowy wystawiony przed wejściem w zupełności wystarczy, by móc wiosną zrelaksować się pod gołym niebem. Krzesła i stół pomalowane emalią Dekoral Express Top w niebieskim odcieniu Jakiś Kosmos, korespondujące kolorem z ramą okien, będą bajecznie prezentować się na tle białej elewacji domu, tworząc malowniczy krajobraz rodem z greckiego, wyspiarskiego miasteczka. Koloru aranżacji dodają barwne rośliny, które będą urokliwą ozdobą przestrzeni.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl