Art deco i inne wzory tapet Muraspec


Art deco i inne wzory tapet Muraspec
2019-06-14
Do oferty Muraspec dołączyło kilkanaście wzorów winylowych tapet marki Fardis. Nowe okładziny zachwycają stylistyką – wśród motywów jest sporo modnej geometrii oraz wzorów abstrakcyjnych, pojawił się też poszukiwany przez projektantów styl art deco. Do oferty Muraspec dołączyło kilkanaście wzorów winylowych tapet marki Fadis. Nowe okładziny zachwycają stylistyką - wśród motywów jest sporo modnej geometrii oraz wzorów abstrakcyjnych, pojawił się też poszukiwany przez projektantów styl art deco.

Muraspec to brytyjski producent tapet obiektowych z ponad 130-letnią tradycją. W ofercie firmy dostępna jest szeroka gama okładzin winylowych oraz tekstylnych, a także inne materiały przeznaczone do profesjonalnego wykończenia ścian, takie jak filc (naturalny i sztuczny), panele dekoracyjne oraz okładziny akustyczne.
Tapety Muraspec to światowa czołówka w dekoracji wnętrz - okładziny brytyjskiego producenta zachwycają różnorodnością wzorów, wyczuciem stylu oraz estetyczną aktualnością. Klienci mogą wybierać w gamie winylowych, obiektowych okładzin marki Muraspec, wyszukanych estetycznie tapet winylowych i tekstylnych z kolekcji Fardis oraz ekskluzywnych tkaninowych tapet Calcutta (obie marki należą do Grupy Muraspec).

Oferta nowych tapet Fardis, które właśnie trafiły na rynek, to blisko 20 nowych nowych wzorów. Każdy motyw dekoracyjny pomnożony jest przez gamę 4 -7 kolorów, co w efekcie daje projektantom wnętrz wspaniałą bazę nowych inspiracji. Tapety mają obiektową jakość, dzięki czemu mogą być swobodnie stosowane zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i kontaktowych (biura, hotele). Parametry techniczne, w tym m.in. odporność na ogień, promienie UV, antybakteryjność, zmywalna i szorowalna powierzchnia są gwarancją długiej żywotności okładziny oraz satysfakcji klientów z dokonanego wyboru.
Dużą część oferty nowych tapet Fardis zajmują modne i poszukiwane przez projektantów motywy graficzne nawiązujące do geometrii. Bazą wzorów takich jak Tangent, Gatsby, Hex są zmultiplikowane figury geometryczne. Regularny, powtarzający się rysunek jest elegancki i nadaje ścianie uporządkowany rytm.
Od geometrii już tylko krok w kierunku estetyki art deco. Projektanci Fardis postawili go z lekkością i finezją. Wzory takie jak Fractal, Dreamland czy Solar ujmują klasycznym zgeometryzowaniem i zwracają uwagę żywą kolorystyką.
Geometryczne motywy to również znakomita przestrzennych wzorów 3D. Wielbicieli optycznych złudzeń na nowych tapetach Muraspec Fardis z pewnością ucieszą takie wzory Escher, Rivendell, Empire State czy Venn. Kubiki, labirynty i inne abstrakcje wciągają patrzącego w świat głębi i przenikających się kolorów.
W nowej gamie tapet, które znajdziemy jeszcze kilka innych ciekawych inspiracji: na przykład wzór lamparcich cętek (tapeta Desire), migotliwy kalejdoskopowy Empire State oraz połyskliwe złote motywy glamour (Tracks i Gatsby), które dodadzą każdemu wnętrzu odrobinę blichtru.

Ekspozycję tapet Muraspec, w tym również nowe wzory, można zobaczyć w salonie ekspozycyjnym firmy Muraspec w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 115b. Na miejscu można też liczyć na fachowe doradztwo techniczne i inwestycyjne.

Więcej informacji w zakładce Tapety Fardis Nowości na www.muraspec.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl