ART: Niezniszczalne słuchawki dla najmłodszych


2016-04-29
ART AP-T01 to słuchawki komputerowe, jednak nietypowe, bo dla najmłodszych. Skorzystają z nich przede wszystkim dzieci powyżej 3 roku życia. Nie da się ich zniszczyć, a poziom głośności jest ograniczony do 85 dB.
Nowość firmy ART to przewodowe, nauszne słuchawki dla dzieci. Ich maksymalny poziom głośności został ograniczony do bezpiecznej dla uszu wartości 85 dB. Czyli niewiele więcej niż w przypadku zwykłej rozmowy, gdzie głośność plasuje się w okolicach 60 dB.

Do ich produkcji wykorzystano elastyczne tworzywo, które minimalizuje ryzyko uszkodzenia. Nawet podczas bardzo intensywnego korzystania. Bez przeszkód można je skręcać i wyginać, a nawet… gryźć. W razie potrzeby, dzięki specjalnej, odczepianej nakładce, można je też dopasować do głów młodszych i tych nieco starszych dzieci.
 
Wyposażono je w przewód o długości 1,2 m, który powinien zapewnić wystarczającą swobodę. Na jego końcu znajduje się wtyk mini-jack, dzięki czemu słuchawki można podłączyć do każdego urządzenia.

ART AP-T01 posiadają 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 69 PLN. Są dostępne w kolorze niebieskim, zielonym, fioletowym oraz różowym.

Tagi: ART, słuchawki, słuchawki ART, ART AP-T01, rozrywka, muzyka, zabawa, dzieci, komputer, tablet, notebook, laptop, gra, edukacja, najmłodsi, rodzice
O marce ART

ART to dynamicznie rozwijająca się marka, która oferuje szeroki asortyment produktów akcesoryjnych IT, RTV, oświetleniowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Na polskim rynku istnieje od ponad 10 lat. Generalnym dystrybutorem marki ART w Polsce jest firma Multioffice Sp. z o.o. z Krakowa.

Więcej informacji na temat marki ART i jej oferty produktowej można znaleźć pod adresem: www.art-multimedia.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WĘC PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl