ASICS rozruszał Paryż


ASICS rozruszał Paryż
2024-06-05
Marka ASICS, która jest oficjalnym partnerem miasta-gospodarza igrzysk olimpijskich, na jeden dzień zamieniła centrum Paryża w kort tenisowy. Event stanowił wstęp do drugiego w tym roku turnieju Wielkiego Szlema, a także miał na celu promocję mentalnych aspektów związanych z grą w tenisa.

Jednodniowe wydarzenie otwarte dla wszystkich, w samym sercu Paryża na Place de la République, powitało setki paryżan na korcie, aby mogli doświadczyć mentalnych, pozytywnych aspektów gry w tenisa. Uczestnicy mogli zapisać się z wyprzedzeniem lub po prostu pojawić się tego dnia i dołączyć.

 

Sportowcy ASICS również uczestniczyli w wydarzeniu przez cały dzień, w tym Alex de Minaur, Matteo Berrettini, Harriet Dart i inni. W evencie wzięła również udział najświeższa ambasadorska ASICS, Ons Jabeur. – Zawsze identyfikowałam się z marką ASICS, zwłaszcza dlatego, że podzielamy te same wartości. Wierzę, że uprawianie sportu pomaga zachować zdrowy umysł, zwłaszcza młodemu pokoleniu. Naprawdę chciałabym, aby wejście na kort przyniosło innym radość i spokój umysłu.  Jestem dumna, że mogę rozpocząć moją współpracę z ASICS, przekazując ten kort tenisowy miastu Paryż, aby zachęcić więcej osób do gry w tenisa i doświadczyć poprawy stanu psychicznego – powiedziała Ons Jabeur.

 

W trakcie spotkania, specjalnie zbudowany na tę okazję kort został symbolicznie przekazany miastu Paryż. ASICS i stolica Francji ogłosiły w listopadzie 2023 roku dwuletnie partnerstwo, którego celem jest organizacja bezpłatnych wydarzeń odbywających się w Paryżu, integrujących aktywność fizyczną z codziennym życiem paryżan. Tenisowy event był kolejnym krokiem tego partnerstwa, dając paryżanom możliwość gry w tenisa w centrum miasta i odczuwania pozytywnych korzyści psychicznych płynących ze sportu.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl