ASICS rozwija społeczność FrontRunner


ASICS rozwija społeczność FrontRunner
2023-02-16
Już od 20 lutego br. będzie można aplikować do globalnej społeczności biegowej, ASICS FrontRunner.

Rekrutacja odbywa się raz w roku, a jej celem jest wyłonienie nowych ambasadorów marki, którzy utożsamiają się z hasłem „w zdrowym ciele, zdrowych duch”, a także inspirują innych do podejmowania aktywności fizycznej.

 

Społeczność ASICS FrontRunner składa się obecnie z ponad 600 osób z 30 krajów. W tym roku do globalnego teamu biegowego dołączy około 100 nowych członków.

 

Młodsi i starsi, początkujący i profesjonaliści, biegający po asfalcie i kochający trail – społeczność ASICS FrontRunner tworzy różnorodny zespół biegaczy, których łączy pasja do ruchu. Inicjatywa powstała w 2010 roku, a jej celem jest inspirowanie, łączenie i wspieranie wszystkich, którzy poprzez bieganie dążą do osiągnięcia zdrowego umysłu w zdrowym ciele.

 

Niesamowicie cieszę się, że rusza kolejna rekrutacja do społeczności ASICS FrontRunner. Znów będziemy mogli powiększyć drużynę, która zrzesza ambasadorów ruchu, jednocześnie docierając do jeszcze większej liczby osób z przekazem „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Niezmiennie chcemy pokazywać, jak wielki wpływ ma ruch na nasz umysł, codzienność, podejście do życia. Czekamy na zgłoszenia i pozytywną energię, jaką przynoszą ze sobą nowi członkowie społeczności. Razem możemy więcej… razem tworzymy coś wspaniałego, wychodząc znacznie dalej niż pokazywanie naszych aktywności. Pokazujemy siłę społeczności, nawiązujemy przyjaźnie, motywujemy się wzajemnie. To jak, dołączysz do nas? – zachęca Zuzanna Bieńczak, Community Manager ASICS FrontRunner Poland.

 

Rok temu dołączyłam do drużyny ASICS FrontRunner, która zrzesza pasjonatów ruchu z całego świata. Tym samym spełniłam swoje wielkie marzenie: stałam się częścią globalnej, kolorowej i różnorodnej społeczności, której celem jest inspirowanie do ruchu i aktywności. Poznałam ludzi, od których mogę czerpać inspiracje oraz którzy są dla mnie motywacją i to nie tylko w zakresie sportu. Dzięki byciu częścią drużyny ASICS FrontRunner Poland mogłam się niezwykle mocno przekonać, co oznacza hasło #OneTeam. Wspólne zawody biegowe, lokalne i globalne spotkania integracyjne – to wszystko niezapomniane chwile i emocje zapisane na zawsze. #Oneteam to wzajemna pomoc, zaufanie, radość, wsparcie, dobry humor i energia! – dodaje Eliza Wójcik, członkini ASICS FrontRunner Poland.

 

W tym roku kandydaci zostaną poproszeni o udostępnienie zdjęć lub wideo w odpowiedzi na pytanie – w jaki sposób ASICS motywuje Cię do ruchu? Zgłoszenia można przesyłać od 20 lutego do 5 marca za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego:

www.asics.com/frontrunner 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl