Baby Swap w Porcie Łódź


Baby Swap w Porcie Łódź
2023-03-16
Wymiana ubranek i akcesoriów dziecięcych, spotkanie dla mam z terapeutką rodziców - Agą Rogalą, a także kreatywne zabawy i warsztaty dla dzieci.

Port Łódź w najbliższą sobotę (18 marca) zaprasza na Baby Swap, który już po raz kolejny odbędzie w łódzkim centrum handlowym w Atrium obok sklepu IKEA.

 

Wydarzenie organizowane w Porcie Łódź będzie świetną okazją by uzupełnić garderobę dzieci na nowy sezon, a także oddać innym ubrania i akcesoria, z których nasze pociechy już wyrosły lub z których już nie korzystamy. W trakcie Baby Swap rodzice i opiekunowie dzieci będą mogli wymieniać się ubrankami oraz akcesoriami przeznaczonymi dla wieku 0-6 lat, zabawkami, książeczkami oraz ubraniami ciążowymi. Akcja potrwa w godzinach 11:00 – 18:00.

 

Każdy, kto w sobotę przyniesie do Portu Łódź rzeczy na wymianę, otrzyma za nie punkty (jeden produkt – jeden punkt). Za zgromadzone punkty będziemy mogli wybrać określoną liczbę ubranek czy akcesoriów, które przyniesione zostały przez innych uczestników wydarzenia. Jeśli podczas Baby Swap nie znajdziemy nic dla siebie, punkty będzie można wymienić na karty podarunkowe do IKEA w kwocie 15 zł lub darmowe wejściówki do Portu Łódź Junior. Reczy, które nie znajdą właścicieli trafią natomiast do podopiecznych Centrum Służby Rodzinie. Podczas wydarzenia dzieci będą mogły bawić się na kreatywnych warsztatach organizowanych w Atrium przez Bibliotekę Miejską – pod okiem prowadzących maluchy wykonają własnoręcznie ekotorbę, torbę śniadaniową, czy zakładki do książek. W sobotę porozmawiać będzie można także z przedstawicielem sklepu IKEA. Pracownik działu dziecięcego chętnie opowie, jak najlepiej zaaranżować pokój dziecka, na co zwrócić uwagę wybierając biurko czy krzesło i zdradzi sekret mebli rosnących razem z dzieckiem.

 

W ramach sobotniej inicjatywy w Sali Ciechanowice Portu Łódź w godzinach 12:00 – 13:30 obędzie się bezpłatne spotkanie, na które wszystkie mamy zaprasza Aga Rogala, terapeutka rodziców, pedagog i twórczyni internetowa. Rozmawiać będziemy o dzieciach, ich wychowaniu i emocjach, które towarzyszą nam na co dzień jako mamom. Na spotkanie z Agą Rogalą obowiązują zapisy poprzez media społecznościowe prowadzącej (Facebook lub Instagram).

 

Na wszystkich gości wydarzenia czekać będzie także położna Zofia Janik, która na co dzień prowadzi zajęcia w Szkole Rodzicielstwa im. prof. W. Fijałkowskiego. Ekspertka chętnie udzieli odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, będzie też można zapisać się do niej na bezpłatne zajęcia. Z kolei Anna Grabarczyk z Fundacji Huśtawka służyć będzie wsparciem dla rodziców i opiekunów, którzy znaleźli się w różnego rodzaju kryzysach lub chcą porozmawiać i podzielić się swoją codziennością w roli mamy i taty. Przypominamy także, że cały czas trwa akcja zorganizowana przez Fundację Huśtawka, Centrum Służby Rodzinie oraz Port Łódź „Ubranie, które daje moc”. Swoje ubranie mocy wraz z opisaną historią będzie można przynieść także właśnie w sobotę, na stoisko Fundacji. Szczegóły dotyczące inicjatywy znaleźć można TUTAJ.

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl