Bądź EKO z Centrum Korona


Bądź EKO z Centrum Korona
2019-11-06
Stary telewizor, zepsuta mikrofalówka lub żelazko, a może kolejny nieużywany telefon? W dniach 8-9 listopada przyjdź do Centrum Korona i pozbądź się bezpłatnie domowych elektrośmieci.

W podziękowaniu za włączenie się w akcję ochrony środowiska, nagrodzimy Cię upominkiem w postaci ekotoreb. W programie wydarzenia także warsztaty ekologiczne dla najmłodszych klientów Centrum Korona.

Zbiórka elektrośmieci, czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się w Centrum Korona w piątek 8 listopada w godzinach 12.00-20.00 oraz w sobotę 9 listopada w godzinach 11.00-19.00. To doskonała okazja, aby zrobić jesienne porządki i pozbyć się elektrośmieci w przyjazny dla środowiska sposób. Na terenie Centrum Korona powstaną dwa punkty zbiórki – jeden wewnątrz Galerii na Placu Piastowskim, a drugi na zewnątrz na parkingu w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu. Każdy, kto przyjdzie oddać elektrośmieci do Centrum Korona, otrzyma w prezencie ekotorbę.

Zbiórce elektrośmieci będą towarzyszyć warsztaty ekologiczne dla dzieci, podczas których najmłodsi dowiedzą się, jak dbać o środowisko naturalne oraz wysłuchają mini wykładów poświęconych recyclingowi. Na maluchy będą również czekać zajęcia z tworzenia ozdób do domu z wykorzystaniem odpadów domowych takich jak butelki PET czy słoiki. Uzupełnieniem wydarzenia będą quizy z nagrodami. Każde dziecko, które weźmie udział w quizie otrzyma drewniany breloczek z wizerunkiem zwierzątka żyjącego w polskich lasach.

„Troska o środowisko naturalne jest niezwykle ważną kwestią dla Centrum Korona. Postawą proekologiczną chcemy również ‘zarażać’ naszych klientów, a służyć mają temu wydarzenia wzbogacone o aspekt edukacji ekologicznej. Taką akcją będzie zbiórka elektrośmieci, która w dniach 8-9 listopada zawita do Korony. Zapraszamy wszystkich klientów do włączenia się w akcję, a tym samym dołożenia własnej symbolicznej cegiełki do ochrony naszego środowiska naturalnego – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Elektrośmieci to wszystkie działające kiedyś na prąd lub na baterie urządzenia i przedmioty np. zepsute komputery, telefony, zabawki i gadżety elektroniczne, sprzęt RTV i AGD, w tym te wielkogabarytowe jak pralki i lodówki oraz  drobne przedmioty, a także zużyte świetlówki i LEDy. Warto pamiętać, że elektrośmieci nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika, porzucać w lesie ani w przydrożnych rowach. Grozi za to kara grzywny nawet do 5000 złotych.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

www.centrum-korona.pl

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl