Baltic Line otwiera się dla mieszkańców!


2023-01-10
Dekpol Deweloper zakończył realizację i otrzymał pozwolenie na użytkowanie dwóch budynków (obejmujących 40 lokali) w ramach kameralnego kompleksu Baltic Line.

Inwestycja, położona w sercu Wyspy Sobieszewskiej, dzięki atrakcyjnemu otoczeniu i licznym udogodnieniom pozwoli mieszkańcom i gościom na wyjątkowy wypoczynek.

Kompleks Baltic Line stanowi zespół 3 kameralnych budynków liczących łącznie 60 apartamentów o zróżnicowanych metrażach wynoszących od 26 do 38 m2, charakteryzujących się wysokim standardem wykończenia. Każdy z lokali posiada balkon, loggię lub ogródek. Dwa budynki (B1 i B2) w inwestycji Baltic Line są już gotowe do odbioru. Termin całkowitego zakończenia inwestycji zaplanowano na I kwartał 2023.

 

 

 

W trosce o komfort właścicieli oraz gości w budynkach znajdują się windy, a na terenie inwestycji powstały również prywatne miejsca parkingowe. Kompleks wyróżnia się prostą, nowoczesną formą uzupełnioną liczną zielenią. Przestrzenie wspólne zostały utrzymane w kontrastujących barwach czerni i bieli, co w połączeniu z geometrycznymi elementami tworzy ciekawe poczucie zróżnicowanych poziomów i nadaje eleganckiego charakteru.

 

Baltic Line to inwestycja zlokalizowana na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku, zaledwie 170 m od nadwiślańskiej przystani jachtowej i 1,2 km od nadmorskiej plaży. To doskonałe miejsce do wypoczynku, stanowiące jeden z najcenniejszych przyrodniczo obszarów nad polskim Bałtykiem. W odległości zaledwie 2 km od kompleksu znajduje się Rezerwat Ptasi Raj oraz Rezerwat Mewia Łacha.

 

Co istotne, inwestycja jest dobrze skomunikowana z wieloma kluczowymi miastami Polski dzięki bliskiemu położeniu drogi ekspresowej S7. Rozwinięta infrastruktura drogowa gwarantuje także wygodny dostęp do miejskich udogodnień, a dojazd do centrum Gdańska zajmuje jedyne 20 minut.

 

Baltic Line to doskonała inwestycja zarówno dla osób szukających miejsca do życia i odpoczynku nad morzem, jak i tych, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

 

Aktualnie w ofercie sprzedaży dostępnych jest 13 lokali. Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/baltic-line/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl