Baza na targach Warsaw Home & Contract


Baza na targach Warsaw Home & Contract
2022-10-13
W dniach 19-22 października 2022 roku odbędzie się już 6. edycja Biznesowych Targów Wnętrz Warsaw Home & Contract. Architekci, projektanci oraz osoby z branży wyposażenia wnętrz będą mieli wyjątkową okazję zapoznać się z designerami światowego formatu oraz ofertą wystawców z całej Polski.

W dniach 19-22 października 2022 roku odbędzie się już 6. edycja Biznesowych Targów Wnętrz Warsaw Home & Contract. Architekci, projektanci oraz osoby z branży wyposażenia wnętrz będą mieli wyjątkową okazję zapoznać się z designerami światowego formatu oraz ofertą wystawców z całej Polski. Swoje wyjątkowe projekty zaprezentuje również należąca do firmy Drewnostyl marka Baza - producent wysokiej klasy mebli dla wymagających nastolatków i młodych dorosłych.

Indywidualizm, bezpieczeństwo i funkcjonalność

Firma Drewnostyl od 1992 roku zajmuje się wytwarzaniem mebli, których odbiorcami są zarówno Polacy, jak i mieszkańcy całej Europy. Produkcję mebli dziecięcych rozpoczęto jeszcze pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Z biegiem czasu stały się niezaprzeczalną wizytówką firmy. W 2009 roku powołano do życia markę mebli dla dzieci Pinio - synonim doskonałej jakości oraz bezpieczeństwa, który łączy ponadczasową stylistykę z najmodniejszymi paletami kolorystycznymi.

Maluchy, które jeszcze do niedawna słodko spały w łóżeczkach Pinio, dorosły. Diametralnie zmieliły się też ich potrzeby. Aby wyjść im naprzeciw stworzono markę Baza, skierowaną do nastolatków i młodych dorosłych. Baza tworzy przestrzeń, w której młodzi użytkownicy mogą być sobą i w pełni wyrażać samych siebie, swój styl życia i pasje. Meble marki Baza manifestują indywidualizm, odpowiadając na rzeczywiste i aktualne potrzeby użytkowników. Samodzielne tworzenie i zabawa elementami, kreowanie własnego, intymnego świata i dynamiczna rearanżacja przestrzeni - wszystko to jest możliwe z meblami marki Baza. Do współpracy przy ich projektowaniu zaproszono cenione i doświadczone pracownie - Grynasz Studio i Biuro Kreacja - zaś proces projektowy przebiegał pod czujnym okiem Design Managera. W wyniku dogłębnego poznania realnych potrzeb i zachowań przyszłych użytkowników, a także aktualnych trendów wzorniczych, powstały meble, które podkreślają i celebrują różnorodność. Dają wybór i jednocześnie subtelnie sugerują użytkownikowi rozwiązania, pozwalając tworzyć swój własny, osobisty świat.

Meble wykonane są z wysokiej jakości komponentów. Wspierają prawidłowy rozwój użytkowników, są ergonomiczne, praktyczne, wygodne i łatwe w użytkowaniu. Analizując potrzeby użytkowników, wzięto pod uwagę specyficzne potrzeby zarówno dziewcząt, jak i chłopców, a także osób o niskim lub wysokim wzroście oraz dzieci z zaburzeniami poznawczymi, na przykład dysleksją. W ofercie marki Baza znajdują się też moduły do pokoju, w którym zamieszkuje kilkoro dzieci. Wszystkim rozwiązaniom przyświeca skupienie na wielofunkcyjności i komforcie.

Stoisko marki Baza na targach Warsaw Home & Contract

Warsaw Home & Contract to bezsprzecznie jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz i designu w Polsce, a także w naszej części Europy. Uczestnicy mają niepowtarzalną szansę zapoznać się z aktualnymi trendami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie światowej sławy projektant, Karim Rashid. Targi ponownie odbędą się w Ptak Warsaw Expo przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie.

Baza zaprasza na specjalne spotkanie projektantów wnętrz 19 października o godzinie 14:30 na stoisko E3.26 w Hali E, gdzie zostaną zaprezentowane nowości i rozwiązania z oferty marki, między innymi modułowe rozwiązania Match projektu Grynasz Studio oraz Point Doroty Terleckiej i Ivony Haurash z Biura Kreacji. Projektanci pokażą przykładowe światy zaprojektowane dla różnego rodzaju użytkowników: pokój młodej fascynatki sferą beauty, geeka komputerowego, miłośnika książek, a także intymną strefę chilloutu. W wydzielonej strefie zostanie również wyeksponowana najnowsza kolekcja mebli dla dzieci Cube marki Pinio. Odwiedzający stoisko będą mogli porozmawiać z twórcami ze Studia Grynasz i Biura Kreacja, a także z właścicielami marki Baza. Nie zabraknie również pysznego poczęstunku. Na odwiedzających będą czekać owocowe eklery i orzeźwiający sok tłoczony na zimno.

Uwaga! Każdy projektant wnętrz, który zapisze się do rodziny projektantów marki, otrzyma atrakcyjny kod rabatowy na pierwsze zakupy. Serdecznie zapraszamy na stoisko marki Baza!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.bazabaza.pl oraz na profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/tu_baza/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl