BenQ EH620: pierwszy na świecie inteligentny projektor z Windows 11 IoT Enterprise na platformie Int


BenQ EH620: pierwszy na świecie inteligentny projektor z Windows 11 IoT Enterprise na platformie Int
2022-09-21
BenQ EH620 to inteligentny projektor do obsługi spotkań z wbudowanym systemem Windows 11 IoT Enterprise, certyfikatem WPA2 klasy korporacyjnej i szyfrowaniem AES-128, z fabrycznie preinstalowanymi aplikacjami do spotkań Google Meet, Skype i TeamViewer Meeting oraz obsługą przesyłania ekranu.

Firma BenQ wprowadza na rynek BenQ EH620 - pierwszy na świecie inteligentny projektor dla biznesu z systemem operacyjnym Windows 11 IoT Enterprise wykorzystującym procesor Intel® Celeron® serii 4000. To innowacyjne rozwiązanie powstało w celu usprawnienia organizacji tradycyjnych, hybrydowych i chmurowych spotkań korporacyjnych.

EH620, dzięki wbudowanemu systemowi Windows, łatwo integruje się z firmowymi systemami pracującymi w środowisku Windows, zapewniając te same protokoły bezpieczeństwa i kontroli dostępu, co firmowe laptopy lub komputery PC. Bez podłączania zewnętrznego komputera, EH620 może zapewnić pełny zestaw oprogramowania biznesowego Windows, od Office 365 po Adobe Document Cloud, Microsoft Azure, Zoom i inne aplikacje konferencyjne. Zapewnia to efektywną pracę i całkowite bezpieczeństwo.

„Opracowaliśmy EH620, pierwszy na świecie inteligentny projektor oparty na systemie Windows, aby zaspokoić dzisiejsze potrzeby konferencji w chmurze” — mówi Conway Lee, prezes BenQ Corporation. „Profesjonaliści i zespoły potrzebują zintegrowanych możliwości działania, dostępu do oprogramowania i urządzeń do przechowywania danych, a jednocześnie zwiększenia wydajności spotkań i pracy grupowej, bezpieczeństwa bezprzewodowego i kompatybilności z istniejącym sprzętem. Ponieważ firmy wracają do osobistych spotkań nie rezygnując z hybrydowych, to architektura systemu EH620 zapewnia skuteczną ochronę przed naruszeniami danych wynikającymi z cyberataków na niezabezpieczone urządzenia”.

Integrując się z infrastrukturą chmury, taką jak Microsoft Azure, EH620 jest przystosowany do obsługi tożsamości korporacyjnej i protokołów logowania, w tym logowania indywidualnego użytkownika i gościa, uwierzytelniania wielopoziomowego i udzielania dostępu warunkowego. Wzmocnione bezpieczeństwo sieci zapewniają wbudowane 128-bitowe szyfrowanie AES i bezprzewodowa ochrona WPA2, a ochronę przed złośliwym oprogramowaniem - Intel Secure Boot, co łącznie chroni przed większością ataków cybernetycznych.

Ponadto EH620 uzyskał certyfikat Onward Security Corporation, przechodząc test bezpieczeństwa Black Box Test bez wykrycia luk w jego systemie operacyjnym, usługach sieciowych, protokołach bezprzewodowych, zarządzaniu hasłami, odporności na ataki DoS i w samym sprzęcie – co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo tego nowego, inteligentnego projektora.

Zespoły badawczo-rozwojowe firm BenQ i Intel w pełni zintegrowały najnowszy procesor Intel® Celeron® Procesor z serii 4000 z aplikacjami i systemami bezpieczeństwa EH620 Użytkownicy mogą po prostu zalogować się na konto sieciowe bezpośrednio z EH620, aby natychmiast rozpocząć spotkania i wideokonferencje w chmurze uzyskując obraz Full HD 1080p na ekranie o przekątnej 150 cali (381 cm). Projektor może pobierać aplikacje biznesowe ze sklepu Microsoft Store i obsługiwać dowolne oprogramowanie w środowisku Windows, w tym przeglądarki internetowe i aplikacje do obsługi konferencji, zapewniając nieograniczone możliwości tworzenia złożonych scenariuszy współpracy.

Ponadto, aby ułatwić wykorzystanie systemu Windows 11 IoT Enterprise, projektor oferuje BenQ Uni Launcher - intuicyjny interfejs użytkownika. W przypadku współpracy z systemami iOS, Mac OS i Android, EH620 obsługuje bezprzewodową projekcję bez potrzeby instalowania sterowników, w tym Miracast, Airplay, Google Cast i BenQ InstaShare z funkcją dublowania ekranu i projekcją na podzielonym ekranie obrazów z max. 4 różnych źródeł sygnału.

Nowy projektor stworzony został do łatwej integracji z ekosystemami opartymi na Windows wraz z pracującymi w tym środowisku urządzeniami, takimi jak tablety lub tablice interaktywne i różne inteligentne kamery, EH620 upraszcza konfiguracje konferencji z automatyczną korekcją zniekształceń trapezowych, automatycznym trybem obrazu i automatycznym trybem dźwięku dzięki potężnemu systemowi audio 5Wx2. Zarządzanie IT jest również uproszczone dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania OTA i pełnej kompatybilności z systemami sterowania, w tym Extron, Creston, AMX i PJ Link.

BenQ EH620 będzie dostępny w październiku br. w sugerowanej cenie detalicznej 7499 zł.Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.
Parametry: https://www.benq.eu/pl-pl/business/projector/eh620.html


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl