BenQ wspiera inicjatywę One Tree Planted w konkursie „Inspiracja w naturze”


BenQ wspiera inicjatywę One Tree Planted w konkursie „Inspiracja w naturze”
2021-11-10
Firma BenQ ogłosiła konkurs dla projektantów „Inspiracja w naturze” i we współpracy z One Tree Planted będzie sadzić jedno drzewo za każdą pracę spełniającą wymogi regulaminu konkursu.

One Tree Planted to organizacja typu non-profit realizująca - z udziałem społeczności lokalnych - globalne projekty mające wpływ na przyrodę, ludzi i dzikie zwierzęta. BenQ będzie wspierać jeden z realizowanych już projektów w Europie i szacuje, że zasadzone zostaną setki drzew, bazując na popularności w środowisku europejskich projektantów, poprzednich, corocznych konkursów.

Steve Chu, Prezes BenQ Europe powiedział: „Nasza decyzja o wspieraniu One Tree Planted w naturalny sposób pasuje do kampanii, która dotyczy czerpania inspiracji z natury. Nasze firmowe przesłanie - Ponieważ to ma znaczenie (Because it matters) - wydaje się być szczególnie na czasie teraz, gdy pandemia pomogła nam wszystkim docenić wartość przyrody. Współpracą tą potwierdzamy nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i wspieramy niezwykle wartościowy projekt ponownego zalesiania czyli sadzenia drzew w całej Europie.”

Konkurs BenQ DesignVue „Inspiracja w naturze” stawia przed projektantami zadanie stworzenia wygaszacza ekranu zainspirowanego przyrodą. Uczestnicy mają szansę wygrania monitora BenQ DesignVue oraz nagrody pieniężnej w wysokości 1000 €. Konkurs realizujemy z LUMESCA GROUP, naszymi partnerami, ekspertami w dziedzinie obróbki obrazu i grafiki.

Jury konkursu składa się z renomowanych specjalistów w swoich dziedzinach, w tym artystki wizualnej Flóry Borsi, projektanta grafiki i instruktora Adobe Expert Martina Perhiniaka oraz artysty cyfrowego Nemanjego Sekulica. Wszystkim zainteresowanym udziałem w konkursie BenQ życzy by przyroda była ich muzą podczas eksploracji i doświadczania jej piękna.

Ostateczny termin przesyłania prac upływa 30 listopada 2021 r., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 grudnia 2021 r. lub niedługo potem.

Więcej informacji o konkursie: https://www.benq.eu/pl-pl/news/events/designvuecompetition2021.html

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl