Bitdefender na liście najpopularniejszych marek technologicznych


2022-01-20
Czytelnicy PCMag wybrali najpopularniejsze marki technologiczne. W ścisłej czołówce tego zestawienia „Best Brands for 2022” znalazła się firma Bitdefender.

PCMag w ramach comiesięcznych ankiet „Readers' Choice Awards i Business Choice Awards” zadaje czytelnikom pytania dotyczące różnego rodzaju produktów lub usług IT. Redaktorzy najczęściej pytają o to czy czytelnicy rekomendowaliby markę, której używają. Najwyższe oceny otrzymały trzy marki: Tesla, Synology oraz Bitdefender.

 

Pakiet bezpieczeństwa Bitdefender przeznaczony dla użytkowników zgromadził 79 punktów.  Warto dodać, że drugi program antywirusowy Webroot, który znalazł się w zestawieniu najpopularniejszych marek zdobył 72 punkty. Redaktorzy PCMag przyznają, że niektóre antywirusy są bardziej znane niż Bitdefender, aczkolwiek żaden z nich nie cieszy się takim uznaniem wśród konsumentów. 

 

Bitdefender powstał w 2001 roku w Bukareszcie. W ostatnich latach firma dała się poznać jako dostawca aktywnie zwalczający gangi ransomware. Jak do tej pory firma udostępniła 20 darmowych deszyfratorów, co pozwoliło organizacjom oraz konsumentom zaoszczędzić miliony dolarów w postaci odzyskanych plików i uniknionych niezapłaconych okupów. Bitdefender otrzymał wiele wyróżnień od MITRE, AV-TEST, AV-Comparatives i innych niezależnych laboratoriów testowych za zdolność wykrywania zagrożeń w dowolnym środowisku, w tym mobilnym oraz w chmurze.

Źródło: marken.com.pl; bitdefender.pl  


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl