BizTech laureatem konkursu „Dobra Firma 2020” ZPP


BizTech laureatem konkursu „Dobra Firma 2020” ZPP
2020-12-16
BizTech Konsulting SA uzyskała tytuł „Najbardziej efektywny pracodawca województwa mazowieckiego (firmy małe)” w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu Dobra Firma 2020, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Tytułem „Najbardziej efektywny pracodawca województwa mazowieckiego (firmy małe)” uhonorowane zostały firmy, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie.

„To wyróżnienie cieszy nas szczególnie, bo opiera się na twardej analizie danych przeprowadzonej przez ekspertów gospodarczych” – mówi Sławomir Chabros, Prezes zarządu BizTech Konsulting SA. „Mamy kompetentny zespół i konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju firmy, która zakłada dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań. Dostaliśmy potwierdzenie, że robimy to efektywnie”.

Konkurs Dobra Firma organizowany jest corocznie przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który jest działającą od 10 lat, największą organizacją pracodawców w Polsce, reprezentującą głównie małych i średnich przedsiębiorców.

Wybór kandydatów do nagród w konkursie odbywa się przy współpracy z renomowaną agencją wywiadu gospodarczego – Info Veriti Polska Sp. z o.o. Podstawą są dane z KRS oraz wskaźniki finansowe  opracowane przez ekspertów ZPP. Wielkość firmy zostaje określona na podstawie przychodów, zgłaszanych do KRS-u z trzech ostatnich raportowanych lat.

 Nagrody przyznawane są w kategoriach:

 

·      Najlepszy Inwestor

·      Najlepszy Innowator

·      Najbardziej Efektywny Pracodawca

·      Najbardziej Efektywna Firma

 więcej na: www.biztech.pl  i  www.zpp.net.pl 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl