Brodziki strukturalne – luksusowy i bezpieczny pomysł dla Twojej łazienki


2022-08-19
Wszystkie komponenty łazienki powinny tworzyć harmonijny obraz. Począwszy od doboru kolorów, a na fakturze każdej części wyposażenia skończywszy.

Armatura i elementy wyposażenia łazienki muszą współgrać, komponując się w przestrzeń, która zachwyca wizualnie.

Aranżacje łazienek powinny opierać się o trzy wartości – funkcjonalność, która jest podstawą, wygodę, byśmy czuli się dobrze niezależnie od wielkości przestrzeni oraz bezpieczeństwo, by każdy użytkownik mógł korzystać bez ograniczeń. W spełnieniu ostatniej wartości przychodzą brodziki strukturalne SANPLAST SA z serii Structure Mineral i Open Structure Mineral.

Brodziki strukturalne, czyli jak podnieść jakość i bezpieczeństwo w swojej łazience?

Odlew mineralny, z którego wykonane są brodziki łazienkowe, to najwyższej jakości materiał pochodzenia naturalnego. Materiał wyróżnia się dużą odpornością i łatwością w usunięciu wszelkich przetarć i zarysowań, odkształceń oraz ewentualnych uszkodzeń. Materiał brodzików mineralnych świetnie współgra z innymi elementami, takimi jak płytki ścienne czy podłogowe, tworząc niezwykle estetyczną i luksusową, a jednocześnie bardzo przyjemną w dotyku przestrzeń łazienkową. Dodatkowo brodzik z odlewu mineralnego jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, ma właściwości aseptyczne – zapobiega wnikaniu grzybów i pleśni w strukturę wanny - oraz odporny na działanie chemicznych substancji. Brodziki wykonane z odlewu mineralnego mogą mieć powierzchnie płaskie, jak również, coraz bardziej popularne, strukturalne, inspirowane naturą.  Najważniejszą cechą tych ostatnich  jest delikatnie porowata struktura, która sama w sobie zapewnia antypoślizgowość, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania strefy prysznicowej. Oferta polskiego producenta – SANPLAST SA obejmuje dwie serie brodzików o strukturalnych powierzchniach: Structure Mineral, którego powierzchnia charakteryzuje się najwyższą klasą antypoślizgowości, jak i Open Structure Mineral, z klasą antypoślizgowości B.

Brodziki strukturalne, czyli jak stworzyć łazienkę dopasowaną do potrzeb?

Jakie znaczenie ma wielkość łazienki? Ogromne dla architekta i projektanta, a niemal znikome dla brodzików strukturalnych z odlewu mineralnego. Dzięki plastyczności tego materiału i szerokiej ofercie wymiarowej łatwo dopasujesz brodzik do małej, jak i znacznie większej przestrzeni łazienkowej.

W ofercie SANPLAST znajdziesz brodziki strukturalne o kształcie kwadratu, prostokąta i półokrągłe w gotowych i najbardziej popularnych rozmiarach: 80x80,80x90 czy 90x90, ale i takie sięgające wymiarem aż do 100x200cm

Dodatkowo w serii Structure Mineral znajdziesz również brodziki na wymiar, będące odpowiedzią na wymagające potrzeby każdego, kto stoi przed zadaniem urządzenia łazienki. Taka indywidualizacja pozwala stworzyć idealnie dopasowany nie tylko do prysznica, ale i całej przestrzeni łazienkowej brodzik strukturalny.

Seria Open Stucture Mineral to 55 wymiarów, idealnie wpasowujących się w potrzeby rynkowe. Brodziki tej serii nie mają rantu, co pozwala na harmonijne połączenie strefy prysznica z całością łazienki.

Niewielka głębokość, wynosząca jedynie 1,5 cm i niski kołnierz ułatwiają montaż brodzika przy linii posadzki. Takie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze, a także optycznie powiększa przestrzeń łazienki. To również kluczowe udogodnienie, pozwalające na bezproblemowe i bezpieczniejsze wchodzenie pod prysznic.

Brodziki strukturalne, czyli jak niewielką przestrzeń zamienić w luksusowe wnętrze?

Dostępne na rynku rozwiązania pozwalają dobrać produkty, które doskonale wpiszą się w nasze potrzeby. W SANPLAST znajdziesz wykonane z naturalnych tworzyw i dopasowane do Twoich potrzeb brodziki strukturalne oraz inne części armatury potrzebne do urządzenia łazienki według Twojego stylu. Natura i indywidualne projekty pozwalają nam stworzyć luksusową aranżację, która wcale nie musi dużo kosztować. Wszystkie produkty sanitarne w SANPLAST to najwyższa jakość wykonania, połączona z atrakcyjną ceną.

Urządzenie łazienki jako przestrzeni funkcjonalnej i jednocześnie zachwycającej wyglądem jest nie lada wyzwaniem. Połączenie tak wielu elementów w harmonijną całość nie musi wiązać się z wieloma wyrzeczeniami, a stworzenie ciekawej wizualnie i pozytywnie wpływającej na samopoczucie przestrzeni to klucz do sukcesu.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl