Brodziki strukturalne od SANPLAST SA- inspirowane naturą!


Brodziki strukturalne od SANPLAST SA- inspirowane naturą!
2024-05-09
Przez wieki, otaczająca nas natura stanowiła niezastąpione źródło inspiracji dla twórczości człowieka.

Obserwujemy i naśladujemy dzieła przyrody, tworząc produkty, które wykorzystujemy przy urządzaniu naszych domów i mieszkań. Jest to bardzo widoczne w łazience, gdzie produkty inspirowane naturą to obecnie MUST HAVE.

 

Większość z nas przesiaduje w zamkniętych przestrzeniach przez znaczną część dnia. Pomimo tego, odczuwamy silną potrzebę kontaktu z naturą. Popularność produktów, które czerpią inspirację ze świata natury cały czas rośnie, dlatego szczególnym uznaniem cieszą się aranżacje łazienek w stylu eko. Produktami doskonale wpisującym się w ten trend są brodziki strukturalne SANPLAST SA z serii Structure Mineral i Open Structure Mineral.

 

Brodziki strukturalne- w zgodzie z naturą

Brodziki mineralne wykonane są z odlewu mineralnego – naturalnego materiału najwyższej jakości. Charakteryzuje się on znaczną wytrzymałością oraz łatwością usuwania wszelkich śladów użytkowania, takich jak przetarcia, zarysowania czy odkształcenia. Ich struktura świetnie współgra z innymi elementami łazienki, takimi jak płytki ścienne czy podłogowe, co tworzy estetyczną i luksusową przestrzeń, przyjemną w dotyku. Dodatkowo, brodziki z odlewu mineralnego są łatwe w utrzymaniu czystości i posiadają właściwości aseptyczne, które zapobiegają rozwojowi grzybów i pleśni. Ich odporność na działanie substancji chemicznych sprawia, że są one doskonałym i trwałym wyborem. Coraz popularniejsze brodziki o strukturalnych powierzchniach, inspirowane naturą, cechuje delikatnie porowata struktura, która zapewnia antypoślizgowość, zwiększając tym samym bezpieczeństwo w strefie prysznicowej. Oferta polskiego producenta, SANPLAST SA, obejmuje dwie serie brodzików o strukturalnych powierzchniach: Structure Mineral, cechujący się najwyższą klasą antypoślizgowości C oraz Open Structure Mineral, z klasą antypoślizgowości B.

 

Brodziki strukturalne - odpowiednio dopasowane

W ofercie SANPLAST znajdziesz brodziki strukturalne w kształcie kwadratu, prostokąta i półokrągłe zarówno w tych najbardziej popularnych rozmiarach: 80x80, 80x90 czy 90x90, ale i takie sięgające wymiarem do 100x180cm czy 100x200cm. Taka szeroka gama wymiarowa, to gwarancja dopasowania brodzika do potrzeb aranżacyjnych łazienki. Co więcej, dla produktów linii Structure Mineral istnieje możliwość stworzenia

brodzika szytego na wymiar. Taka indywidualizacja pozwala stworzyć brodzik strukturalny idealnie dopasowany nie tylko do prysznica, ale i całej przestrzeni łazienkowej. Seria Open Stucture Mineral to kilkadziesiąt wariacji wymiarowych, idealnie wpasowujących się w potrzeby rynkowe. Brodziki tej serii nie mają rantu, co pozwala na harmonijne połączenie strefy prysznica z całością łazienki. Niewielka głębokość, wynosząca 1,5 cm ułatwia posadowienie brodzika w linii posadzki. Takie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze, a także optycznie powiększa przestrzeń łazienki. To również kluczowe udogodnienie, pozwalające na bezproblemowe i bezpieczniejsze, bezprogowe wejście i wyjście ze strefy prysznicowej.

 

„Wiemy o tym, że urządzenie łazienki jako przestrzeni zarówno funkcjonalnej, estetycznej, nawiązującej do natury stanowi wyzwanie. W ofercie SANPLAST znajduje się wiele produktów, które są inspirowane są przyrodą. Brodziki strukturalne wykonane z naturalnych materiałów to tylko jedne z nich. Właśnie dzięki nim z sukcesem stworzymy projekt łazienki, który sprosta naszym indywidualnym potrzebom. Połączenie różnych elementów w harmonijną całość jest gwarantem stworzenia przestrzeni, która nie tylko cieszy oko, ale także korzystnie wpływa na samopoczucie”- podkreśla Małgorzata Hulisz – Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl