Budowa II etapu Osiedla Kociewskiego zakończona!


Budowa II etapu Osiedla Kociewskiego zakończona!
2023-03-21
Dekpol Deweloper zakończył realizację budynków B2 i B3, finalizując tym samym budowę mieszkań w ramach II etapu Osiedla Kociewskiego w Rokitkach obok Tczewa.

Inwestycja otrzymała pozwolenie na użytkowanie i aktualnie trwa proces przekazywania mieszkań ich nowym właścicielom.

Etap II Osiedla Kociewskiego składa się z trzech trzypiętrowych budynków, obejmujących łącznie 129 lokali. W ramach ukończonego w IV kwartale 2022 roku budynku B1 powstały 43 mieszkania, natomiast w zrealizowanych właśnie budynkach B2 i B3 oddano do użytku 86 pozostałych lokali.  

Do mieszkań położonych na parterze przynależą duże, prywatne ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach znajdują się przestronne balkony. W budynkach powstały dodatkowe udogodnienia, takie jak wózkarnie czy windy, a na terenie osiedla utworzono także naziemne miejsca parkingowe.

Osiedle Kociewskie znajduje się w miejscowości Rokitki, zaledwie 2 km od Tczewa. W pobliżu rozlegają się piękne tereny zielone: lasy, stawy, jeziora i łąki położone m.in. nad Kanałem Młyńskim.

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się duży plac zabaw, atrakcyjny kompleks Rokitki Park, a także szkoła podstawowa i przedszkole.

Osiedle jest także dobrze skomunikowane - tuż przy inwestycji mieści się przystanek autobusowy, zapewniający sprawny dojazd do Trójmiasta. Co ważne, droga do Gdańska zajmuje jedynie 30 minut.

W aktualnej ofercie sprzedaży dostępnych jest 17 gotowych do odbioru lokali. Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/osiedle-kociewskie/. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl