Bukmacher: będzie ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego


Bukmacher: będzie ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
2022-10-25
Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, niedawno ujawniony związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego doczeka się sformalizowania i para zostanie małżeństwem. Zdaniem analityków BETFAN najprawdopodobniej nastąpi to już w 2023 r.

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, niedawno ujawniony związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego doczeka się sformalizowania i para zostanie małżeństwem. Zdaniem analityków BETFAN najprawdopodobniej nastąpi to już w 2023 r. A czy będzie to ślub kościelny i czy nowa rodzina powiększy się o kolejne dziecko? I czy była żona Macieja Kurzajewskiego spotka się z nim w sądzie?

Środowiskiem celebrytów i opinią publiczną w Polsce wstrząsnęła niedawno wiadomość, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą nie tylko zawodowo. Oficjalne potwierdzenie nowego związku wywołało skrajne emocje, ale i wiele spekulacji na temat przyszłości miłosnego duetu. Otóż, według przewidywań BETFAN, para ma duże szanse zamieszkać ze sobą przed końcem 2023 r. To jednak nie wszystko. Zdaniem bukmachera Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostaną małżeństwem. Bukmacher na ten scenariusz wyznaczył kurs 1.25, co oznacza duże prawdopodobieństwo zdarzenia. Zdaniem BETFAN najbardziej realnym terminem ślubu celebrytów jest 2023 r.

A czy marsz Mendelsona dla Katarzyny i Macieja rozbrzmi w kościelnych nawach? Bukmacher większe szanse daje scenariuszowi, że nie będzie ślubu kościelnego. A przynajmniej nie do końca 2024 r., czyli w okresie objętym analizą. Warto jednak zauważyć, że kurs na opcję ze ślubem kościelnym nie jest w BETFAN dużo wyższy (2.35, że para weźmie ślub kościelny; 1.50, że nie), więc nie można wykluczyć, że para stanie jednak przed ołtarzem.

Chociaż każde z popularnych celebrytów ma już dzieci z poprzednich związków, można postawić pytanie, czy patchworkowa rodzina powiększy się o kolejnego potomka. Wedle przewidywań bukmachera, Katarzyna Cichopek nie ogłosi jednak radosnej nowiny przed końcem 2024 r.

Zdaniem bukmachera zawodowa przyszłość Macieja i Katarzyny przedstawia się bez komplikacji. Z analiz BETFAN wynika bowiem, że duet nadal będzie wspólnie prowadził program śniadaniowy w telewizji publicznej. Co więcej widzowie pewnie zobaczą parę także w roli prowadzących podczas najbliższego Sylwestera TVP (kurs 1.25). Ten stopień ich wspólnej obecności na antenie powinien wystarczyć fanom - według przewidywań bukmachera para nie otrzyma żadnego nowego wspólnego programu w stałej ramówce TVP w 2023 r.

Dodatkowe kontrowersje wokół niedawno potwierdzonej miłości wzbudziły podchwycone przez media wypowiedzi byłej żony Macieja Kurzajewskiego, która nie wykluczyła spotkania się z nim w sądzie. Analizy bukmachera powinny uspokoić nowo ujawnioną parę i jej fanów – zdaniem BETFAN pozew jest mało prawdopodobny. Polski legalny bukmacher wyznaczył kurs 7.50 na zakład, że Paulina Smaszcz pozwie swojego byłego męża.

 

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji, a Robert Lewandowski odbierze nagrodę napastnika roku na gali Ballon d’Or.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl