Bukmacher o Złotej Piłce dla Lewego w 2022


Bukmacher o Złotej Piłce dla Lewego w 2022
2022-10-13
Według prognoz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Robert Lewandowski ma spore szanse na przywiezienie nagrody ze zbliżającej się gali Złotej Piłki. Chodzi o statuetkę dla najlepszego napastnika.

Wedle analiz BETFAN Robert Lewandowski jest jednym z dwóch głównych pretendentów do The Müller Trophy, czyli nagrody dla napastnika roku przyznawanej w ramach prestiżowego rankingu Złotej Piłki. Na drodze Lewego stoi jednak Kylian Mbappe, którego szanse są minimalnie większe. Różnica na korzyść Mbappe jest natomiast symboliczna, więc polskich fanów przed werdyktem francuskich dziennikarzy czekają spore emocje.

Jednocześnie analitycy polskiego bukmachera nie mają wątpliwości, że Złota Piłka, najbardziej upragnione przez piłkarzy wyróżnienie, i w tym roku niestety nie trafi do Roberta. Według przewidywań nagrodę otrzyma Karim Benzema, zawodnik Realu Madryt. Jest on tak mocnym faworytem, że drugi w kolejce do trofeum, grający w barwach Bayernu Sadio Mane, ma kilkukrotnie niższe szanse. Zdaniem BETFAN Robert Lewandowski ostatecznie uplasuje się na czwartym lub piątym na miejscu wśród pretendentów do tej nagrody.

Czy w tej sytuacji warto oczekiwać, że Robert pojawi się na gali Złotej Piłki? Lewy, mimo pasma sportowych sukcesów i wielu trofeów, pokazał wcześniej, że potrafi z klasą przyjąć rozczarowanie i nie rozpacza tak jak jego polscy kibice. Dlatego zdaniem BETFAN Robert będzie obecny na gali Ballon d'Or. Bukmacher również uważa, że i w tym roku piłkarz będzie miał u swego boku żonę.

Wygląd teamu Lewandowskich jest dla ich fanów zawsze interesujący, więc bukmacher pokusił się o przewidywania dotyczące ich strojów. Zdaniem BETFAN Anna Lewandowska najprawdopodobniej założy suknię, w której dominującym kolorem będzie zielony. Niezłe (choć mniejsze) szanse są też na to, że wybór Anny padnie na kolor czarny. Zdaniem BETFAN nie należy oczekiwać u niej tego wieczoru spodni. Bukmacher uważa też, że suknia żony piłkarza będzie długa. Są też spore szanse na to, że jej kreacja miała rozcięcie, które pozwoli wyeksponować nogę. Co do fryzury – wedle BETFAN Anna Lewandowska najpewniej pokaże się w rozpuszczonych włosach.

Co do wyglądu Roberta, zdaniem BETFAN, piłkarz będzie miał na stroju element nawiązujący do flagi Ukrainy. Lewandowski już wcześniej wykorzystywał swoją popularność, by zwrócić uwagę opinii publicznej wciąż trwającą w tym kraju wojnę. Polski zawodnik otrzymał też opaskę kapitańską reprezentacji tego kraju. Wedle BETFAN, będzie to jedyny niestandardowy akcent w stroju Roberta. Poza tym jego strój w ciemnej tonacji nie zaskoczy ekstrawagancją i będzie głównie tłem dla kreacji i urody swojej żony.

 

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl