Centrum Biegowe ASICS wspiera entuzjastów sportu


Centrum Biegowe ASICS wspiera entuzjastów sportu
2022-10-04
8. Cracovia Półmaraton Królewski zbliża się wielkimi krokami. Już 16 października br. tysiące biegaczy z całej Polski zmierzy się z długą trasą, prowadzącą wśród zabytków i malowniczych uliczek Krakowa.

Sponsor techniczny wydarzenia kontynuuje wirtualne spotkania z ekspertami w ramach Centrum Biegowego ASICS, które mogą jeszcze lepiej przygotować do startu w imprezie kończącej sezon biegowy.

 

Cracovia Półmaraton Królewski odbędzie się już po raz ósmy, na zakończenie sezonu biegowego. Niewątpliwą atrakcją jest lokalizacja mety – w TAURON Arenie Kraków. Wydarzenie spotkało się ze znakomitym odbiorem środowiska biegowego. Pierwsza odsłona Cracovia Półmaraton Królewski została wyróżniona nagrodą Impreza Roku 2014 im. Tomasza Hopfera w kategorii "debiut" podczas Gali Biegów Masowych w Warszawie.

 

W Centrum Biegowym ASICS można umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację z fizjoterapeutą, dietetykiem oraz specjalistą produktowym. Spotkania online z ekspertami rozpoczną się we wtorek, 4 października i zakończą dokładnie trzy dni przed startem Cracovia Półmaraton Królewski – w czwartek, 13 października. Dedykowana platforma online jest miejscem, w którym można zdobyć niezbędną wiedzę, potrzebną do świadomego uprawiania sportu. Na spotkania można zapisać się poprzez stronę www.centrumbiegoweasics.pl.

 

Eksperci:

Dietetyk – Monika Czyż-Cupryś

Fizjoterapeuta – Magdalena Nowosielska

Specjaliści produktowi – Kacper Kościelniak / Bartłomiej Kusiak

 

Sylwetki ekspertów:

Monika Czyż-Cupryś

Swoje pierwsze buty biegowe założyłam siedem lat temu i choć początkowo była to trudna miłość z długimi przerwami, to ostatecznie trzy lata temu przepadłam zakochana w niej po uszy! Na co dzień spełniam się jako dietetyk, pomagając innym zarówno żyć zdrowiej, jak i osiągać coraz lepsze wyniki sportowe. Poza pasją do aktywności fizycznej i dietetyki - kocham podróże. Bieganie, zachód słońca i lokalne jedzenie w każdym nowym miejscu to mój must have!

 

Magdalena Nowosielska

Fizjoterapeutka po Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i wielu szkoleniach z zakresu terapii manualnej FRS, igłoterapii i terapii narzędziowych, treningu w ciąży oraz po porodzie i ciąży. Swój zawód wykonuje z pasji i zamiłowania do pracy z pacjentami, ich kontuzjami, a także prowadzeniu ich ku bieganiu z przyjemnością. Bieganie to jej hobby – daje spokój, harmonię i zdrowe ciało w zdrowym duchu. Prywatnie mama rocznych bliźniaczek.

 

Bartłomiej Kusiak

Brand Trainer marki ASICS. Prawdziwy pasjonat sportu, który sportową ciekawość zaspokaja między innymi pracując blisko produktów technologicznych ASICS. Po pracy aktywnie spędzam każdą wolną chwilę, nie jestem zwolennikiem lenistwa.

 

Kacper Kościelniak

Zapalony miłośnik biegów górskich – trener i biegacz. W przeszłości trenowałem biegi narciarskie, dziś robię to dla przyjemności w myśl hasła – „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Bieganie jest dla mnie najlepszą formą samodyscypliny, a zarazem daje mi poczucie wolności i spełnienia. Kocham podróże, gry komputerowe i planszowe, a także muzykę lat 80.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl