Certyfikat wiarygodności biznesowej - Blachy Pruszyński


Certyfikat wiarygodności biznesowej - Blachy Pruszyński
2022-08-31
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2021 – uznanie dla firmy Blachy Pruszyński Wiarygodność w biznesie to podstawa dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważna jest moralność płatnicza, transparentność finansowa oraz uczciwe powiązania korporacyjne i osobowe.

Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Bisnode Polska ocenia przedsiębiorstwa na podstawie sprawozdań finansowych, a także analizy moralności płatniczej wg programu Bisnode International Payment Monitor. Wynikiem takiego dochodzenia jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przydzielany za poprzedni rok. Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny uzyskała to wyróżnienie. Ponad 35 lat w biznesie świadczy o rozsądnym podejściu do biznesu, co owocuje z roku na rok.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMPULSE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl