CH Korona wyrusza w miasto różowym ogórkiem


CH Korona wyrusza w miasto różowym ogórkiem
2023-09-06
15 i 16 września na ulice Psiego Pola, Swojczyc, Kiełczowa, Mirkowa i Długołęki wyruszy Kartobus Centrum Handlowego Korona.

Będzie on łatwy do rozpoznania –  wypatrujcie różowego Volkswagena T2 z wielkim prezentem na dachu. Kiedy zatrzyma się, warto do niego podejść. Pojazd będzie wypełniony balonami, w których znajdują się nagrody.

 

Kartobus zatrzyma się w kilku punktach na mapie Wrocław - Wschód. Trasę tego wyjątkowego busa będzie można podejrzeć na facebookowej stronie Centrum Korona. Pogoń za nietypowym pojazdem na rowerze będzie świetnym sposobem nie tylko na upolowanie prezentu, ale również na poprawę swojej kondycji i świetną zabawę.

 

Wszyscy, którzy będą mieć szczęście spotkać Kartobus na przystanku trasy, będą mogli wybrać jeden z balonów, znajdujących się w pojeździe. W każdym z nich znajdują się prezenty od Centrum Handlowego Korona. Wyjazd Kartobusu „na miasto”  jest zapowiedzią 2-tygodniowego eventu, jaki będzie mieć miejsce w Centrum Handlowym Korona.

 

Trudno wyobrazić sobie sytuację milszą od tej, w której ktoś płaci za nasze zakupy. Centrum Korona postanowiło przygotować właśnie taką niespodziankę. Od 16 do 30 września Klienci Centrum Korona będą mieli okazję wejść do ogromnej bańki pełnej kolorowych balonów i zdobyć karty podarunkowe o wartości nawet 500 zł.

 

 

Do zdobycia prezentu będą wiodły jedynie 3 proste kroki, z których pierwszym będzie zrobienie zakupów za co najmniej 200 zł na jednym paragonie. Następnie wystarczy zarejestrować go w Punkcie Obsługi Akcji i wejść do wielkiej bańki, w której trzeba złapać jeden z balonów. Łapanie ich dostarczy mnóstwo śmiechu i pozwoli się zrelaksować, a co najlepsze - każdy z nich będzie skrywał nagrodę, więc nikt nie wyjdzie z bańki z pustymi rękoma. Szczęśliwcy złapią karty o wartości nawet 500 zł. Zabawa potrwa aż do 30 września, a szczegółowy regulamin będzie można znaleźć w Punkcie Obsługi Akcji.

 

Dodatkowo, Centrum Korona przygotowało dla swoich Klientów coś jeszcze: w każdą sobotę podczas trwania wydarzenia, najmłodszych zaczaruje profesjonalny iluzjonista. Angażujące pokazy pozwolą na chwilę oddechu w ciągu zabieganego dnia i zachwycą nawet najbardziej wymagających entuzjastów sztuk magicznych.

 

Doskonała zabawa podczas łapania balonów i możliwość zdobycia wartościowej karty podarunkowej sprawiają, że tej akcji w Koronie zdecydowanie nie można przegapić. Dlatego warto zarezerwować sobie trochę czasu na zakupy, by okazja na otrzymanie prezentu nie przeleciała nam przed nosem, niczym jeden z kolorowych balonów.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl